RESULTATER NM SINGLE

Olavsgaard 19. mars 2019

 

Herrer (136 delt.)  
1 Stig Jarle Knudsen Tromsø Dartklubb
2 Walter Olav Lau Willhelm Tell's Darts Club
3-4 Vegar Elvevoll Tromsø Dartklubb
3-4 Kent Jøran Sivertsen Smøla Dartklubb
5-8 Henrik Ettrup Bergen Darts Club
5-8 Bjørn Haga Linna Hadeland Dart Team
5-8 Christian Johansen Smøla Dartklubb
5-8 Jan Martin Robertsen Willhelm Tell's Darts Club
9-16 Nils Oddmund Kolpus Golden Lion Darts Club
9-16 Espen Viddefjell Prommens Piler
9-16 John Arne Ruud Nilsen Kong Oscar og Sotra Dart Team
9-16 Roy Brodin Yorker Dartklubb
9-16 Håkon Bjørge Helling The Three Arrows
9-16 Kjetil Aasestrand Eikesdal Kong Oscar og Sotra Dart Team
9-16 Bjørn Kåre Munkvold Yorker Dartklubb
9-16 Christian Wilhelmsen Tromsø Dartklubb
17-32 Eirik Andre Sivertsen Smøla Dartklubb
17-32 Jonas Haslemo Arendal Darts Club
17-32 Jack Marius Kristiansen The Three Arrows
17-32 Rune David The Playerz Dart Club
17-32 Jørn Ove Aspenes Sælveste Narvik Dartklubb
17-32 Atle Berger Østfold Stål
17-32 Andreas Rokstad Smøla Dartklubb
17-32 Stian Warberg Falck Bergen Darts Club
17-32 Paul Inge Turi Karasjok Dart Club
17-32 Inge Fossum Hadeland Dart Team
17-32 Bård Heitmann Nidaros Darts Club
17-32 Jan Roar Larsen Yorker Dartklubb
17-32 Frank Steinsland Kong Oscar og Sotra Dart Team
17-32 Helge Verket The Three Arrows
17-32 Runar Gundersen Yorker Dartklubb
17-32 John Ivar Larsen Østfold Stål
33-64 Lars Petter Simonsen Sandefjord Dartklubb
33-64 Geir Alvheim Kong Oscar og Sotra Dart Team
33-64 Arnt Nygård Marvin East DC
33-64 Kristian Gravvold The Playerz Dart Club
33-64 Morten Isaksen Tromsø Dartklubb
33-64 Truls Martin Mathisen Østfold Stål
33-64 Knut Harald Sæbø Marvin East DC
33-64 Dag Jacobsen Fræna Dartklubb
33-64 Remi Leon Øvergård Lillehammer Dart Club
33-64 Eirik Martinsen Arendal Darts Club
33-64 Kjetil Magne Sætran Smøla Dartklubb
33-64 Thomas Eiesar Team Hamar
33-64 Endre Otterlei Fræna Dartklubb
33-64 Lars-Erik Lindgreen The Playerz Dart Club
33-64 Jan Inge Arnesen Willhelm Tell's Darts Club
33-64 Vidar Tønnessen Arendal Darts Club
33-64 Egil Ramstad Johansen Østfold Stål
33-64 Jim Ronny Balstad Jentoftsen Østfold Stål
33-64 Roar Skog Langevåg Darts Club
33-64 Kenneth Bråteng Namsos Dartklubb
33-64 Vidar Nylund Tromsø Dartklubb
33-64 Sunai Bekirov Marvin East DC
33-64 Rino Glosli Østfold Stål
33-64 Geir Reka Tollerud The Three Arrows
33-64 Joakim Eikeland Fræna Dartklubb
33-64 Steinar Natvik Enga Flyers
33-64 Glenn Omslandseter X'n Dart Klubb
33-64 Jan Ronny Bjørnstad Enga Flyers
33-64 Kenneth Eknes King George Darts Club
33-64 Leif Inge Oen The Three Arrows
33-64 Jon Anders Sveum Dokka Dartklubb
33-64 Ingar Edmund Nilsen Harstad Dartklubb
  Cupskjema  

 

 

Damer (38 delt.)  
1 Rachna David The Playerz Dart Club
2 Iselin Hauen X'n Dart Klubb
3-4 Veronica Simonsen Tromsø Dartklubb
3-4 Rita Elin Beck-Hauglid Tromsø Dartklubb
5-8 Ramona Mostad Eriksen Willhelm Tell's Darts Club
5-8 Gjertrud Risbakken King George Darts Club
5-8 Monica Martinsen Hadeland Dart Team
5-8 Jannicke Røttereng Nidaros Darts Club
9-16 Vibeke Solvik Willhelm Tell's Darts Club
9-16 Inita Bite De Glade Amatører
9-16 Nina Lorentzen Østfold Stål
9-16 Birgitte Juler The Three Arrows
9-16 Randi Helen Dalhøi Willhelm Tell's Darts Club
9-16 Cathrine Lorentzen Henriksen Østfold Stål
9-16 Ann-Kristin Bøe Johansson Østfold Stål
9-16 Heidi Gulbrandsen Marvin East DC
17-32 Tonje Renstrøm King George Darts Club
17-32 Hege Renate Elvevoll Tromsø Dartklubb
17-32 Therese Marthinsen De Glade Amatører
17-32 Anita Kartveit Arendal Darts Club
17-32 Tone N Rommen Hadeland Dart Team
17-32 Hilde M. W. Olsen King George Darts Club
17-32 Hege Katrine Furuseth Østfold Stål
17-32 Elin Skoglund Yorker Dartklubb
17-32 Jill Dyrnes Østfold Stål
17-32 Mona-Lisa Brodin Yorker Dartklubb
17-32 Cecilie Einvik Albertsen King George Darts Club
17-32 Anette Lie Østfold Stål
17-32 Karin Mikalsen Tromsø Dartklubb
17-32 Elin Aasestrand Eikesdal Kong Oscar og Sotra Dart Team
17-32 Merethe Karlsen Tromsø Dartklubb
33-38 Ann-Christin Foslund Yorker Dartklubb
33-38 Emma Tollerud The Three Arrows
33-38 Tone Fagerli Østfold Stål
33-38 Reidun Katrine Bakke Kong Oscar og Sotra Dart Team
33-38 Tone Rostad Østfold Stål
33-38 Kari Malmstrøm Enga Flyers
  Cupskjema