RESULTATER NM SINGLE
Olavsgaard 18. mars 2018
     
Herrer (146 delt.)  
     
1 Thor Helmer Johansen Yorker
2 Svein Arvid Nygård Lillehammer
3-4. Stig Jarle Knudsen Lillehammer
3-4. Bård Heitmann Nidaros
5-8. Geir Tollerud TTA
5-8. Kent Jøran Sivertsen Smøla
5-8. Atle Berger Østfold Stål
5-8. Cor Dekker Yorker
9-16. Jacques Langston Lillehammer
9-16. Jan Roar Larsen Yorker
9-16. Audar Solberg The Playerz
9-16. Mikael Lindstrøm Østfold Stål
9-16. Eirik Oen TTA
9-16. Morten Bøe Sandefjord
9-16. Håkon Bjørge Helling TTA
9-16. Kenneth Bråteng Namsos
17-32. Leif Inge Oen TTA
17-32. Eirik Andre Sivertsen Smøla
17-32. Torbjørn Eriksen Øst-Finnmark
17-32. Raymond Tangløkken Yorker
17-32. Kjell Michael Vaabenø Østfold Stål
17-32. Svein Lunde Yorker
17-32. Jon-Erik Granjord Prommens Piler
17-32. Jarl Yngve Skomsøy Smøka
17-32. Richard Lund Winther Strømsø
17-32. Espen Rino Samueljord Fryseriet
17-32. Rune Kristoffersen Langevåg
17-32. Jostein Oldret Nidaros
17-32. Jan Erik Aslaksen Nøtterøy
17-32. Thomas Eiesar TTA
17-32. Bjørn Sotkajærvi Øst-Finnmark
17-32. Geir Alvheim Public Sotra
33-64. Viggo Pedersen Lofoten
33-64. Andreas Rokstad Smøla
33-64. Robert Magne Hansen Langevåg
33-64. Henrik Halsvik The Playerz
33-64. Kjell-Arild Gravseth Namsos
33-64. Kjell Åge Rødli Namsos
33-64. Glenn Omslandseter X'n
33-64. Per Anisdahl Golden Lion
33-64. Frode Røstad Strængsprætten
33-64. Hans Einar Figenschou Øst-Finnmark
33-64. John Juler TTA
33-64. Terje Nylund Kelly's Helter
33-64. Geir Olsen TTA
33-64. Runar Gundersen Yorker
33-64. Vegard Bakkemo Fryseriet
33-64. Rune Norgaard Risør
33-64. Jørn Monsen Marvin East
33-64. Svein Arne Hjelmeland Willhelm Tells
33-64. Jan Inge Arnesen Willhelm Tells
33-64. Egil Andre Ovesen Lofoten
33-64. Frank Steinsland Public Sotra
33-64. Johnny Fjellheim The Playerz
33-64. Jan Inge Ekren Kong Oscar
33-64. Steffen Samueljord Fryseriet
33-64. Nils Oddmund Kolpus Øst-Finnmark
33-64. Kenneth Svardal Stavanger
33-64. Rune Heggland Willhelm Tells
33-64. Jan Eirik Nordseth Smøla
33-64. Marco Scharin Stavanger
33-64. Roar Ormåsen Golden Lion
33-64. Stig Gøran Bakken Namsos
33-64. Bjørn Lexau Berg Fræna
     
     
     
     
     
     
Damer (40 delt):  
     
1 Rachna David The Playerz
2 Inita Bite De Glade Amatører
3-4. Tamara Schuur The Playerz
3-4. Birgitte Juler TTA
5-8. Monica Martinsen Hadeland
5-8. Erika Hansen Langevåg
5-8. Marta Maria Krol Nøtterøy
5-8. Cynthia Munezero Public Sotra
9-16. Hilde M. W. Olsen King George
9-16. Jorunn Næss Ekren Kong Oscar
9-16. Vibeke Solvik Victoria
9-16. Ramona Mostad Eriksen Langevåg
9-16. Ann-Christin Foslund Yorker
9-16. Rita Elin Beck-Hauglid Kelly's Helter
9-16. Reidun Katrine Bakke Kong Oscar
9-16. Kari Malmstrøm Marvin East
17-32. Elin Skoglund Larvik
17-32. Hege Renate Elvevoll Kelly's Helter
17-32. Mona-Lisa Brodin Yorker
17-32. Mona Smith Niane Public Sotra
17-32. Karin Mikalsen Kelly's Helter
17-32. Catharina Østeng Stavanger
17-32. Iselin Hauen X'n
17-32. Willfrid Kasin Victoria
17-32. Anita Kartveit Arendal
17-32. Veronica Simonsen Kelly's Helter
17-32. Therese Marthinsen De Glade Amatører
17-32. Tone Fagerli Østfold Stål
17-32. Trude Aden Yorker
17-32. Birgitte Hopanheng Langevåg
17-32. Tonje Renstrøm King George
17-32. Elen Johanne Holmen Smøla