RESULTATER NM PAR

Tønsberg 6.september 2014

 

HERRER (51 par):

 

1. Frank Ulseth / Børre Borgan Golden Lion
2. Rune David / Audar Solberg Playerz
3-4. Marco Scharin / Kenneth Svardal Stavanger
3-4. Mikael Lindstrøm / Frode Ulveaker Østfold Stål / PPDC Ålesund
5-8. Roy Tore Christensen / Daniel Andersson Sandefjord
5-8. Odd Jacobsen / Bjørn Helge Rostad Prommens Piler
5-8. Vidar Søderlind / Thor Helmer Johansen Sandefjord / Oslo DT
5-8. Geir Alvheim / Jørn Danielsen Public Sotra
9-16. Ole Andreas Rosenberg / Rune Norgaard Prommens Piler
9-16. Stein Erik Myre / Roy Arne Albrigtsen Willhelm Tell's
9-16. Lars Martin Krohn / Bjørn Linna Glaamdal
9-16. Øyvind Aasland / Jacques Langston Oslo DT
9-16. Vegar Elvevoll / Stig Jarle Knudsen Lillehammer
9-16. Thor Erik Oen / Leif Inge Oen Dokka / Oslo DT
9-16. Svein Arne Nygård / Tellef Mjelde Lillehammer / Østfold Stål
9-16. Oddmund Kolpus / Kenneth Sodstad Marvin East
17-32. Odd Leif Naustdal / Roy Arne Schultz Årdal
17-32. Per Ivar Nørstebøen / Bjørn Sveum Dokka
17-32. Karl Jonny Lervåg / Jon Erik Rosvoll PPDC Ålesund / Smøla
17-32. Frank Steinsland / Lars Benjaminsen Public Sotra
17-32. Kai M. Aspebakken / Rune Andersson Lillehammer / 9 darts
17-32. Geir Marcussen / Øyvind Jørgensen Arendal
17-32. Ken Robert Adolfsen / Rune Heggland Kong Oscar DC / Willhelm Tell's
17-32. Tore Brustad / Sjur Stangeby-Hansen Fredrikstad / King George
17-32. Kjetil Eikesdal / Jan Erik Laberg Kong Oscar DC
17-32. Terje Oseth / Torstein G. Lyseng Lillehammer / Dokka
17-32. Henrik Halsvik / Christian Hanstad Playerz / 9 darts
17-32. Piotr Krol / Jan Eirik Aslaksen Nøtterøy
17-32. Helge Verket / Frode Andersen Hadeland
17-32. Ronny Kasin / Jostein Oldret Amigos / Nidaros
17-32. Jan Inge Arnesen / Rahul David Willhelm Tell's / Amigos
17-32. Walter Olav Lau / Robert Wagner Willhelm Tell's / Arendal

 

DAMER (22 par): 

 

1. Rachna David / Marta Krol Playerz / Nøtterøy
2. Madelen Føreid Fredriksen / Ramona M. Eriksen Grimstad / Golden Lion
3-4. Inita Bite / Therese Marthinsen DGA
3-4. Elin Aasestrand / Tove Verket PPDC Ålesund / Hadeland
5-8. Arnhild Larsen / Lisbeth Hauen X'en
5-8. Monica Martinsen / Birgitte Juler Glaamdal / Marvin East
5-8. Randi Krohn / Charlotte Støre Hansen Glaamdal / X'en
5-8. Cynthia Munezero / Mona Smith Cawley Amigos / Grimstad
9-16. Hege Løkken / Kari Malmstrøm Oslo DT / Yorker
9-16. Eva Marie Hammarbäck / Mia Wattum DGA
9-16. Anita Kartveit / Lillian Tønnesen Arendal
9-16. Gunn Kristiansen / Inger Lyngstad Østfold Stål / Marvin East
9-16. Reidun Katrine Bakke / Renate Larsen Kong Oscar / Larvik 
9-16. Heidi Berdal / Hege Renate Elvevoll Nidaros / Kelly's Helter
9-16. Rita Elin Beck-Hauglid / Karin Mikalsen Kelly's Helter
9-16. Elena Andorsen / Iselin Hauen X'en