RESULTATER Norgescup 1      
Olavsgaard 1 og 2 februar 2019      
         
HERRER SINGLE (92 delt.):       
1. Andreas Rokstad Smøla DK    
2. Stian Lyngfelt Nidaros DK    
3-4. Henrik Halsvik The Playerz    
3-4. Nils Oddmund Kolpus Golden Lion    
5-8. Håkon Bjørge Helling TTA    
5-8. Christian Willhelmsen Kellys Helter    
5-8. Walter Olav Lau Willhelm Tell    
5-8. Kjetil Edvardsen Strængspretten    
9-16. Leif Inge Oen TTA    
9-16. Geir Alvheim Kong Oscar    
9-16. Jan Kenneth Wiker Strømsø    
9-16. Geir Reka Tollerud TTA    
9-16. Jan Roar Larsen Yorker DK    
9-16. Kenneth Bråteng Namsos DK    
9-16. Helge Verket TTA    
9-16. Mikael Lindstrøm Østfold Stål    
17-32. Egil Runhaug Nidaros DC    
17-32. Andre Lervik Smøla DK    
17-32. Vidar Abrahamsen Harstad DK    
17-32. Runar Gundersen Yorker DK    
17-32. Atle Karlsen Marvin East    
17-32. Jan Inge Arnesen Willhelm Tell    
17-32. Ronny Kasin Østfold stål    
17-32. Sunai Bekirov Marvin East    
17-32. Kjell Michael Vaabenø Østfold Stål    
17-32. Vegar Elvevoll Kellys Helter    
17-32. Roy Brodin Yorker DK    
17-32. Rune Engrønningen Nøtterøy DC    
17-32. Bjørn Kåre Munkevold Yorker DK    
17-32. Jan Martin Robertsen Willhelm Tell    
17-32. Ingar Klavenes TTA    
17-32. Egil Johansen Østfold Stål    
         
Raskeste leg: Nils Oddmund Kolpus 13 p  
Høyeste utgang: Helge Verket  140 utgang  
         
         
DAMER SINGLE (30 delt.):        
1. Veronica Simonsen Kellys Helter    
2. Inita Bite  DGA    
3-4.        
3-4. Therese Marthinsen DGA    
5-8. Birgitte Juler TTA    
5-8. Monica Marthisen Hadeland Dart Team    
5-8. Hege Merete Sveum Dokka DK    
5-8. Tamara Schuur The Playerz    
9-16. Rita Elin Beck Hauglid Kellys Helter    
9-16. Hege Renate Elvevoll Kellys Helter    
9-16. Elin Skoglund Yorker DK    
9-16. Mona Liom Dokka DK    
9-16. Karin Mikalsen Kellys Helter    
9-16. Jannicke Røttereng Nidaros DK    
9-16. Willfrid Kasin Østfold Stål    
9-16. Emma Tollerud TTA    
         
Raskeste leg:  Veronica Simonsen  16 p  
Høyeste utgang: Rachna David  154 utgang  
    Emma Tollerud 115 utgang  
         
HERRER DOUBLE (37 par):        
1. Stian Lyngfelt/Rune David Nidaros DC/ The Playerz    
2. Ronny Kasin/Frode Røstad Østfold stål/ Strengsprætten    
3-4. Helge Verket/Jørn Monsen TTA/ Marvin East    
3-4. Per Anisdahl/Roar Ormåsen Golden Lion    
5-8. Runar Gundersen/Jan Roar Larsen Yorker    
5-8. Jan-Erik Laberg/Kjell Arild Gravseth Kong oscar/Namsos DK    
5-8. Atle Berger/Mikael Lindstrøm Østfold stål/ Strengsprætten    
5-8. Håkon Bjørge Helling/ Kjell Michael Vaabenø TTA/ Østfold stål    
9-16. Christian Wilhelmsen/Jacques Langston Kellys Helter    
9-16. Frank Steinsland/Stian Warberg Falck Kong Oscar/Bergen DC    
9-16. Geir Alvheim/Nils Oddmund Kolpus Kong Oscar/Golden Lion    
9-16. Jon Anders Sveum/Per Ivar Nørstebøen Dokka DK    
9-16. Jan Inge Arnesen/Rahul David Willhelm Tell's/The Playerz    
9-16. Andre Lervik/Thomas Eiesar Smøla DK/Team Hamar    
9-16. Jack Marius Kristiansen/Geir Reka Tollerud TTA    
9-16. Ingar Klavenes/Mikael Håkansson TTA    
     
     
DAMER DOUBLE (9 par):    
1. Veronica Simonsen/Rita Elin Beck-Hauglid Kellys Helter
2. Jill Dyrnes/Tone Fagerli Østfold Stål
3-4. Willfrid Kasin/ Gunn Kristiansen Østfold Stål
3-4. Mona Liom/Hege Merete Sveum Dokka DK
5-8. Trude Aden/Elin Skoglund Yorker DK
5-8. Jannicke Røttereng/Karin Mikalsen Nidaros DC/ Kellys Helter
5-8. Ann-Christin Foslund/Mona Lisa Brodin Yorker DK
5-8. Tone Rostad/Tove Christiansen Østfold Stål