RESULTATER NORGESCUP 5

Olavsgaard 10. november 2018

 

 

 

HERRER SINGLE (82 delt.):   
1. Vegar Elvevoll Kelly`s Helter
2. Håkon Bjørge Helling TTA
3-4. Arle Berger Østfold Stål
3-4. Kent Jøran Sivertsen Smøla
5-8. Ola Otterlei Kelly`s Helter
5-8. Per Jan fagermo Namsos
5-8. Andreas Rokstad Smøla
5-8. Jonny Fjellheim Playerz
9-16. Henrik Halsvik Playerz
9-16. Bjørn Haga Linna Hadeland
9-16. Helge Verket TTA
9-16. Eirik Andre Sivertsen Smøla
9-16. Magnar Espelid Yorker
9-16. Ronny Kasin Østfold Stål
9-16. Cor Dekker Yorker
9-16. Arnt Nygård Marvin
17-32. Tellef Mjelde Østfold Stål
17-32. Jørn Monsen Marvin
17-32. Geir Alvheim Public Sotra
17-32. Christian Wilhelmsen Kelly`s Helter
17-32. Henrik B Ettrup Bergen
17-32. Bjørn Kåre Munkvold Yorker
17-32. Runar Gundersen Yorker
17-32. Thomas Eiesar TTA
17-32. Jaques Langston Kelly`s Helter
17-32. John Ivar Larsen Østfold Stål
17-32. Kjell Michael Vaabenø Østfold Stål
17-32. Kenneth Lyngstad Marvin
17-32. Rune Engrønningen Nøtterøy
17-32. Frode Røstad Strængsprætten
17-32. Daniel Ødlund Sverige
17-32. Kjetil Aasestrand Eikesdal Kong Oscar
     
  Raskeste leg: Vegar Elvevoll - 12 piler
  Høyeste utgang: Kenneth Lyngstad - 160 poeng

 

 

DAMER SINGLE (22 delt.):    
1. Inita Bite De Glade Amatører
2. Cynthia Munezero Public Sotra
3-4. Heidi Gulbrandsen Marvin
3-4. Marta Maria Krol Nøtterøy
5-8. Birgitte Juler TTA
5-8. Mona Liom Dokka
5-8. Monica Martinsen Hadeland
5-8. Trude Aden Yorker
9-16. Wilfrid Kasin Østfold Stål
9-16. Kine Fosslund Yorker
9-16. Hege Renate Elvevoll Kelly`s Helter
9-16. Elin Skoglund Yorker
9-16. Hege Kielberg Andersson TTA
9-16. Tonje Renstrøm King George
9-16. Kari Malmstrøm Marvin
9-16. Tone Rostad Østfold Stål
     
  Raskeste leg: Cynthia Munezero - 18 piler
  Høyeste utgang Cynthia Munezero - 116 poeng

 

 

Norgescup 3 dobbel

Olavsgaard 9. november 2018

 

HERRER DOUBLE (32 par):    
1. Håkon Bjørge Helling/Henrik Halsvik TTA/Playerz
2. Kent Jøran Sivertsen/Andreas Rokstad Smøla
3-4. Jaques Langston/Roy Brodin Kelly`s Helter/Yorker
3-4. Nils Oddmund Kolpus/Henrik B Ettrup Øst Finnmark/Bergen
5-8. Bjørn Sjølstad/Remi Øvergård Lillehanner
5-8. Helge Verket/Thomas Eiesar TTA 
5-8. Geir Alvheim/Frank Steinsland Public Sotra
5-8. Roy Rustad/Jarle Nevland TTA/De Glade Amatører
9-16. Tony Uthuslien/Knut Sæbø Marvin
9-16. Arnt Nygård/Tommy Eriksen Marvin
9-16. Vegar Elvevoll/Christian Wilhelmsen Kelly`s Helter 
9-16. Leif Inge Oen/Eirik Oen TTA
9-16. Jon Arne Nilsen/Frode Erntsen Public Sotra
9-16. Atle Berger/Runar Gundersen Yorker
9-16. Per Anisdal/Roar Ormåsen Golden Lion
9-16. Jørn Monsen/Knut Lystad Marvin
     
  Raskeste leg: Kent Sivertsen/Andreas Rokstad - 15 piler
  Høyeste utgang: Henrik Halsvik - 160 poeng

 

DAMER DOUBLE (9 par):    
     
1. Monica Martinsen/Cynthia Munezero Hadeland/Public Sotra
2. Inita Bite/Therese Martinsen De Glade Amatører
3-4. Elin Skoglund/Trude Aden Yorker
3-4. Hege Renate Elvevoll/Marta Maria Krol Kelly`s Helter/Nøtterøy
5-8. Tone Rommen/Hege Andersson Hadeland/TTA
5-8. Wilfrid Kasin/Tone Rostad Østfold Stål
5-8. Tove Christiansen/Tonje Renstrøm Østfold Stål/King Georg
5-8. Mona Liom/Randi Krohn Dokka/Glaamdal