RESULTATER NORGESCUP 3

Olavsgaard 16. juni 2018

 

HERRER SINGLE (66 delt.):   
1. Kent Jøran Sivertsen Smøla
2. Thor Helmer Johansen Yorker
3-4. Per Anisdal Golden Lion
3-4. Vegar Elvevoll Kelly`s Helter
5-8. Jan Erik Laberg Kong Oscar
5-8. Jacques Langston Lillehammer
5-8. Kjell Michael Vaabenø Østfold Stål
5-8. Mikael Lindstrøm Østfold Stål
9-16. Nils Oddmund Kolpus Øst Finnmark
9-16. Runar Gundersen Yorker
9-16. Kenneth Bråteng Namsos
9-16. Andreas Rokstad Smøla
9-16. Håkon Bjørge Helling TTA
9-16. Jostein Oldret Nidaros
9-16. Bjørn Haga Linna Hadeland
9-16. Kjell Åge Rødli Namsos
17-32. Kjell-Arild Gravseth Namsos
17-32. John Arne Ruud Nilsen Public Sotra
17-32. Stig Jarle Knudsen Lillehammer
17-32. Christer Lindgren The Playerz
17-32. Frode Ernstsen Public Sotra
17-32. Roy Brodin Yorker
17-32. Jan Erik Granjord Plommens Piler
17-32. Tom Arild Knutsen Smøla
17-32. Per Gaup Øst Finnmark
17-32. Eirik Oen TTA
17-32. Jon Anders Sveum Dokka
17-32. Thomas Eiesar TTA
17-32. Morten Bøe Sandefjord
17-32. Leif Inge Oen TTA
17-32. Ronny Kasin Østfold Stål
17-32. Henrik Halsvik The Playerz
       
Raskeste leg: Thor Helmer Johansen 11 piler
    Mikael Lindstrøm 11 piler
     
       
       
DAMER SINGLE (22 delt.):      
1. Rachna David The Playerz
2. Tamara Schuur The Playerz
3-4. Therese Martinsen DGA
3-4. Heidi Gulbrandsen Marvin
5-8. Inita bite DGA
5-8. Jorun Næss Ekren Kong Oscar
5-8. Mona-Lisa Brodin Yorker
5-8. Iselin Hauen X`n
9-16. Hege Renate Elvevoll Kelly`s Helter
9-16. Elin Skoglund Larvik
9-16. Tonje Renstrøm King George
9-16. Tone Rommen Hadeland
9-16. Hege Katrine Furuseth Øst Finnmark
9-16. Mona Liom Dokka
9-16. Tone Rostad Østfold Stål
9-16. Cynthia Munezero Public Sotra
       
Raskeste leg:  Rachna David og Tamara Schuur 13 piler

 

 

NORGESCUP 2 DOBBEL

15. juni 2018

 

HERRER DOUBLE (31 par):    
1. Håkon Bjørge Helling/Henrik Halsvik TTA/ Playerz
2. Jacques Langston/ Roy Brodin Lillehammer/ Yorker
3-4. Vegar Elvevoll/Christian Wilhelmsen Kelly`s Helter
3-4. Kent Sivertsen/Andreas Rokstad Smøla
5-8. Per Ivar Nøstebøen/Jon Anders Sveum Dokka
5-8. Jostein Olderet/Cynthia Munezero Nidaros/ Public Sotra
5-8. Ronny Kasin/Frode Røstad Østfold Stål/ Strængsprætten DC
5-8. Stig Jarle Knudsen/Mikael Lindstrøm Lillehammer/ østfold Stål
9-16. Kenneth Bråteng/Ståle Sterseck Namsos/Yorker
9-16. Per Gaup/Jan Peder Harila Øst Finnmark
9-16. Arild Folgerø/Stein Helling Players/Strømsø
9-16. Tom Arild Knutsen/Øyvind Nordseth Smøla/Lofoten
9-16. Jan Roar Larsen/Jan Waino Yorker
9-16. Eirik Sivertsen/Jan Eirik Nordseth Smøla
9-16. Geir Alvheim/Jan Erik Laberg Sotra/Kong Oscar
9-16. Per Anisdal/Roar Ormåsen Golden Lion
     
     
     
DAMER DOUBLE (8 par):    
     
1. Hege Andersson/ Tone Rommen TTA/Hadeland
2. Willfrid Kasin/Hege Katrine Furuseth Østfold Stål/Øst Finnmark
3-4. Jill Dyrnes/Tone Fagerli Østfold Stål 
3-4. Tone Renstrøm/ Elin Skoglund King George/ Larvik
5-8. Hege Elvevoll/Merethe Karlsen Kelly`s Helter
5-8. Inita Bite/ Therese Martinsen DGA
5-8. Gunn Kristiansen/ Tone Rostad Østfold Stål
5-8.