RESULTATER NORGESCUP 1

Olavsgaard 3. februar 2018

 

HERRER SINGLE (99 påmeldte.):   
1. Cor Dekker Yorker
2. Atle Berger Østfold Stål
3-4. Ronny Kasin Victoria
3-4. Henrik Halsvik Playerz
5-8. Runar Gundersen Yorker
5-8. Kent J. Sivertsen Smøla
5-8. Bjørn Haga Linna Hadeland
5-8. Kjell M. Vaabenø Østfold Stål
9-16. Thor H. Johansen Yorker
9-16. Vegar Elvevoll Kellys Helter
9-16. Kenneth Bråteng Namsos
9-16. Thomas Eiesar TTA
9-16. Walter O. Lau Wilhelm Tell
9-16. Jan I. Arnesen Wilhelm Tell
9-16. Kjell A. Gravseth Namsos
9-16. Andreas Rokstad Smøla
17-32. Frode Røstad Strængsprætten
17-32. Arnt Nygård Marvin East
17-32. Roy Brodin Yorker
17-32. Tom A. Knutsen Smøla
17-32. Frank Ulseth 3 Sverd
17-32. Jerry Sandvik Victoria
17-32. Glenn Omslandseter X´n
17-32. Jacques Langston Lillehammer
17-32. Helge Verket TTA
17-32. Tellef Mjelde Østfold Stål
17-32. Svein A. Nygård Lillehammer
17-32. Anders O. Melby Østfold Stål
17-32. Jan E. Laberg Kong Oscar
17-32. Leif I. Oen TTA
17-32. Nils O. Kolpus Øst-Finnmark
17-32. Geir Alvheim Public Sotra
33-64. Jon E. Granjord Prommens Piler
33-64. Arild Folgerø Playerz
33-64. Borger Storihle Dokka
33-64. Johnny Fjellheim Playerz
33-64. Viggo Pedersen Lofoten
33-64. Ingar Klaveness TTA
33-64. Vidar Abrahamsen Harstad
33-64. Egil A. Ovesen Lofoten
33-64. Ronny Tollefsen Østfold Stål
33-64. Per I. Nørstebøen Dokka
33-64. Magnar Espelid Yorker
33-64. Per J. Fagermo Namsos
33-64. Robert Hansen Langevåg
33-64. Vidar Søderlind TTA
33-64. Roar Ormåsen Golden Lion
33-64. Henrik Ettrup Bergen
33-64. Andre Lervik Smøla
33-64. Harun Klinkenberg Nøtterøy
33-64. Jostein Oldret Nidaros
33-64. Eirik Sivertsen Smøla
33-64. Derek A. Henry TTA
33-64. Jonny R. Pedersen Yorker
33-64. Per Anisdahl Golden Lion
33-64. Bjørn K. Munkvold Yorker
33-64. Bjørn L. Berg Fræna
33-64. Håkon B. Helling TTA
33-64. Stig G. Bakken Namsos
33-64. Ole K. Sagmoen TTA
33-64. Lars O. Søraas Nøtterøy
33-64. Jan E. Nordseth Smøla
33-64. Cato R. Johansen Østfold Stål
33-64. Jon A. Sveum Dokka
     
     
DAMER SINGLE (32 påmeldte.):    
1. Tamara Schuur Playerz
2. Inita Bite DGA
3-4. Ramona M. Eriksen Langevåg
3-4. Karin Mikalsen Kelly´s Helter
5-8. Erika Hansen Langevåg
5-8. Rachna David Playerz
5-8. Iselin Hauen X´n
5-8. Monica Martinsen Hadeland
9-16. Cynthia Munezero Public Sotra
9-16. Tone Fagerli Østfold Stål
9-16. Yvonne B. Dekker Østfold Stål
9-16. Hege K. Andersson TTA
9-16. Birgitte Juler TTA
9-16. Anette Ausland Arendal
9-16. Jorunn N. Ekren Kong Oscar
9-16. Merethe Karlsen Kelly´s Helter

 

 

NORGESCUP 1 DOBBEL

2. februar 2018

 

HERRER (38 par.):

1.

Kent Sivertsen / Andreas Rokstad Smøla

2.

Johnny Fjellheim / Lars-Erik Lindgreen The Playerz

3-4.

Vegar Elvevoll / Jacques Langston Lillehammer

3-4.

Roy Brodin / Johnny Pedersen Yorker

5-8.

Oddmund Kolpus / Kjell-Arild Gravseth Øst Finnmark / Namsos

5-8.

Frank Steinsland / Lars Benjaminsen Public Sotra

5-8.

Jostein Oldret / Ronny Kasin Nidaros / Victoria

5-8.

Atle Berger / Henrik Halsvik Østfold Stål / The Playerz
9-16. Roy Rustad /Thomas Eiesar TTA
9-16. Geir Alvheim / Jan Erik Laberg Public Sotra / Kong Oscar
9-16. Per Anisdahl / Roar Ormåsen Golden Lion
9-16. Eirik Sivertsen / Tom Arild Knutsen Smøla
9-16. Kenneth Bråteng / Jon-Erik Granjord Namsos / Prommens
9-16. Håkon Helling / Ståle Sterseck TTA / Yorker
9-16. Helge Verket / Geir Tollerud TTA
9-16. Per Atle Brattsti / Ingar Nilsen Harstad

 

   

 

 

 

Raskeste leg:

Rachna David / Kjell Michael Vaabenø 12 piler

Høyeste utgang:

Rachna David 167 poeng

 

 

DAMER  (8 delt.): 

1.

Therese Marthinsen / Inita Bite De Glade Amatører

2.

Cynthia Munezero  / Jorunn Næss Ekren Public Sotra / Kong Oscar

3-4.

Karin Mikalsen / Hege Elvevoll Kellys Helter

3-4.

Elen Holmen / Mona Lisa Brodin Smøla / Torker

5-8.

Oddveig Anette Jensen / Willfrid Kasin Øst Finnmark / Victoria

5-8.

Tone Fagerli / Jill Dyrnes Østfold Stål

5-8.

Hege Andersson / Bjørg Klevengen TTA

5-8.

Merethe Karlsen / Ane Sørlund Kellys Helter / TTA

 

 

 

Raskeste leg:

   

Høyeste utgang: