RESULTATER NORGESCUP 1

Sarpsborg 6-7. februar 2016

 

HERRER SINGLE (75 delt.):

1.

Atle Berger

Østfold Stål

2.

Robert Wagner

Lillehammer

3-4.

Øyvind Aasland

Oslo DT

3-4.

Vegar Elvevoll

Lillehammer

5-8.

Christian Johansen

Langevåg

5-8.

Jacques Langston

Lillehammer

5-8.

Jan-Inge Ekren

Kong Oscar

5-8.

Ronny Kasin

Victoria

9-16.

Bjørn Haga Linna

Glaamdal

9-16.

Henrik Halsvik

The Playerz

9-16.

Bjørn Sjølstad

Lillehammer

9-16.

Robert Hansen

Langevåg

9-16.

Geir Alvheim

Victoria

9-16.

Roy Arild Schultz

Årdal

9-16.

Tellef Mjelde

Østfold Stål

9-16.

Nils Oddmund Kolpus

Victoria

17-32.

Jan Erik Laberg

Kong Oscar

17-32.

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

17-32.

Ståle Sterseck

Marvin East

17-32.

Per Anisdahl

Golden Lion

17-32.

Vidar Søderlind

TTA

17-32.

Kenneth Bråteng

Namsos

17-32.

Jon-Erik Granjord

Prommens Piler

17-32.

Jan Peder Harila

Øst Finnmark

17-32.

Terje Oseth

Lillehammer

17-32.

Cor Dekker

Yorker

17-32.

Roy Brodin

Yorker

17-32.

Morten Bøe

Sandefjord

17-32.

Weine Engblom

Kong Oscar

17-32.

Roy Arne Albrigtsen

Willhelm Tell

17-32.

Jørn Monsen

Marvin East

17-32.

Ole Andreas Rosenberg

Prommens Piler

 

 

 

Raskeste leg:

Cor Dekker

12 piler

Høyeste utgang:

Christian Johansen

160 poeng

 

 

DAMER SINGLE (35 delt.): 

1.

Ramona Mostad Eriksen

Willhelm Tell

2.

Rachna David

The Playerz

3-4.

Tamara Schuur

The Playerz

3-4.

Iselin Hauen

X’n

5-8.

Inita Bite

The Playerz

5-8.

Erika Hansen

Langevåg

5-8.

Lisbeth Hauen

X’n

5-8.

Lise Gro Finnestad

Willhelm Tell

9-16.

Monica Martinsen

Glaamdal

9-16.

Ane Kristine Sørlund

TTA

9-16.

Charlotte Støre Hansen

X’n

9-16.

Tove Verket

TTA

9-16.

Jorunn Næss Ekren

Kong Oscar

9-16.

Hege Elvevoll

Lillehammer

9-16.

Kari Malmstrøm

Marvin East

9-16.

Veronica Simonsen

Kelly’s Helter

17-32

Therese Marthinsen

De Glade Amatører

17-32

Mona Liom

Dokka

17-32

Cecilie Albertsen

King George

17-32

Michelle Lund

Willhelm Tell

17-32

Ann-Christin Foslund

Yorker

17-32

Gunn Kristiansen

Østfold Stål

17-32

Nina Olsby

Yorker

17-32

Carina Beate Andresen

Marvin East

17-32

Randi Krohn

Glaamdal

17-32

Yvonne Brustad

Østfold Stål

17-32

Hilde M. R. Olsen

King George

17-32

Heidi Gulbrandsen

Marvin East

17-32

Cynthia Munezero

Victoria

17-32

Inger Lyngstad

Marvin East

17-32

Willfrid Kasin

Victoria

17-32

Randi Helen Dalhøi

Willhelm Tell

 

 

 

Raskeste leg:

Ramona Mostad Eriksen

13 piler

Høyeste utgang:

Tamara Schuur

112 poeng

 

 

HERRER DOUBLE (35 par): 

1.

Vegar Elvevoll / Jacques Langston

Lillehammer

2.

Helge Verket / Vidar Søderlind

TTA

3-4.

Robert Hansen / Christian Johansen

Langevåg

3-4.

Lars Georg Storsletten / Frode Røstad

Strængsprætten

5-8.

Rune David / Kenneth Bråteng

The Playerz / Namsos

5-8.

Atle Berger / Kjell Michael Vaabenø

Østfold Stål

5-8.

Raymond Olsen / Thomas Jensen

Østfold Stål

5-8.

Jon-Erik Granjord / Ronny Kasin

Prommens Piler / Victoria

9-16.

Niklas Jensen / Rino Glosli

Østfold Stål

9-16.

Roy Brodin / Jan Roar Larsen

Yorker

9-16.

Nils Oddmund Kolpus / Geir Alvheim

Victoria

9-16.

Rune Heggland / Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

9-16.

Jørn Monsen / Jan Peder Harila

Marvin East / Øst Finnmark

9-16.

Roy Rustad / Christian Hanstad

TTA

9-16.

Mikael Lindstrøm / Tellef Mjelde

Østfold Stål

9-16.

Roy Arild Schultz / Fredrik Steinheim Schultz

Årdal

17-32.

Jan Wainio / Bjørn Kåre Munkvold

Yorker

17-32.

Ole Jørgen Fjær / Tore Aronsen Brustad

Østfold Stål

17-32.

Roar Bustebakke / Kai Aspebakken

Lillehammer

17-32.

Tore Bøe / Glenn Omslandseter

Sandefjord / X’n

17-32.

Reidar Vedvik jr. / Torstein Reiten

Grimstad / Strængsprætten

17-32.

Ole Andreas Rosenberg / Rune Norgaard

Prommens Piler

17-32.

Øyvind Aasland / Børre Borgan

Oslo DT / Strømsø

17-32.

Ståle Sterseck / Roy Charlie Winger

Marvin East / De Glade Amatører

17-32.

Thomas Liom / Fred Simon Ekeberg

Dokka / Østfold Stål

17-32.

John Ivar Larsen / Geir Asbjørn Kristiansen

Østfold Stål

17-32.

Bjørn Haga Linna / Lars Martin Krohn

Glaamdal

17-32.

Cor Dekker / Magnar Espelid

Yorker

17-32.

Olaf Loly / Terje Gausel

Oslo DT

17-32.

Egil Andre Ovesen / Geir-Ole Stina

Lofoten / Marvin East

17-32.

Tommy Bjørn / Weine Engblom

Public Sotra / Kong Oscar

17-32.

Jan Erik Laberg / Jan-Inge Ekren

Kong Oscar

 

 

 

Raskeste leg:

-

 

Høyeste utgang:

Bjørn Haga Linna

150 poeng

 

 

DAMER DOUBLE (14 par): 

1.

Rachna David / Tamara Schuur

The Playerz

2.

Iselin Hauen / Charlotte Støre Hansen

X’n

3-4.

Willfrid Kasin / Cynthia Munezero

Victoria

3-4.

Lise Gro Finnestad / Ramona Mostad Eriksen

Willhelm Tell

5-8.

Kari Malmstrøm / Inger Lyngstad

Marvin East

5-8.

Ane Kristine Sørlund / Tove Verket

TTA

5-8.

Inita Bite / Therese Marthinsen

The Playerz / De Glade Amatører

5-8.

Hilde M. R. Olsen / Cecilie Albertsen

KingGeorge

9-14.

Randi Helen Dalhøi / Michelle Lund

Willhelm Tell

9-14.

Erika Hansen / Hege Elvevoll

Langevåg / Lillehammer

9-14.

Monica Martinsen / Randi Krohn

Glaamdal

9-14.

Mona-Lisa Jørstad / Ann-Christin Foslund

Yorker

9-14.

Yvonne Brustad / Gunn Kristiansen

Østfold Stål

9-14.

Trude Aden / Anita Hoff

Yorker / King George

 

 

 

Raskeste leg:

Rachna David / Tamara Schuur

17 piler

Høyeste utgang:

Ramona Mostad Eriksen

160 poeng