RESULTATER NORGESCUP 4

Hunderfossen 3-4.oktober 2015

 

HERRER SINGLE (44 delt.):

1.

Robert Wagner

Lillehammer

2.

Stian Lyngfelt

Nidaros

3-4.

Robert Hansen

Langevåg

3-4.

Jostein Oldret

Victoria

5-8.

Jacques Langston

Oslo DT

5-8.

Geir Alvheim

Victoria

5-8.

Leif Inge Oen

Game On

5-8.

Christian Johansen

Langevåg

9-16.

Kjetil Eikesdal

Kong Oscar

9-16.

Bjørn Linna

Glaamdal

9-16.

Helge Verket

TTA

9-16.

Jan Erik Laberg

Kong Oscar

9-16.

Nils Oddmund Kolpus

Øst Finnmark

9-16.

Arild Sæbø

Årdal

9-16.

Stig Jarle Knudsen

Lillehammer

9-16.

Jan Åge Øy

Årdal

17-32.

Thomas Liom

Dokka

17-32.

Roy Schultz

Årdal

17-32.

Christian Hanstad

TTA

17-32.

Kenneth Bråteng

Namsos

17-32.

Vegar Elvevoll

Lillehammer

17-32.

Roar Skog

Langevåg

17-32.

Bjørn Sjølstad

Lillehammer

17-32.

Bjørn Berg

Fræna

17-32.

Roger Sørli

Årdal

17-32.

Geir Ole Stina

Marvin East

17-32.

Terje Oseth

Lillehammer

17-32.

Thor Erik Oen

Dokka

17-32.

Henrik Halsvik

The Playerz

17-32.

Håkon Kjørren

Lom

17-32.

Stig Erik Hjellestad

Langevåg

17-32.

Arne Kenneth Myrbråten

Lillehammer

 

 

 

Raskeste leg:

Stian Lyngfelt

11 piler

Høyeste utgang:

Jostein Oldret

161 poeng

 

 

DAMER SINGLE (20 delt.): 

1.

Ramona Mostad Eriksen

Willhelm Tell

2.

Rachna David

The Playerz

3-4.

Erika Hansen

Langevåg

3-4.

Tamara Schuur

The Playerz

5-8.

Monica Martinsen

Glaamdal

5-8.

Birgitte Juler

Marvin East

5-8.

Cynthia Munezero

Victoria

5-8.

Tove Verket

TTA

9-16.

Birgitte Hopaneng

Victoria

9-16.

Elin Aasestrand

Game On

9-16.

Inger Lyngstad

Marvin East

9-16.

Mona Liom

Dokka

9-16.

Kari Malmstrøm

Marvin East

9-16.

Lise Lotte Olufsen

Årdal

9-16.

Trine Johnsen

Nidaros

9-16.

Willfrid Kasin

Victoria

 

 

 

Raskeste leg:

Tamara Schuur, Rachna David

14 piler

Høyeste utgang:

Tamara Schuur

112 poeng

 

 

HERRER DOUBLE (20 par): 

1.

Robert Wagner / Vegar Elvevoll

Lillehammer

2.

Stian Lyngfelt / Kenneth Bråteng

Nidaros / Namsos

3-4.

Christian Johansen / Ramona Eriksen

Langevåg / Willhelm Tell

3-4.

Geir Alvheim / Nils Oddmund Kolpus

Victoria / Øst Finnmark

5-8.

Stig Jarle Knudsen / Jan Erik Laberg

Lillehammer / Kong Oscar

5-8.

Henrik Halsvik / Christian Hanstad

The Playerz / TTA

5-8.

Håkon Kjørren / Jon Olav Kolden

Lom

5-8.

Bjørn Sjølstad / Robert Hansen

Lillehammer / Langevåg

9-16.

Kai Aspebakken / Helge Verket

Lillehammer / TTA

9-16.

Roger Sørli / Jørn Monsen

Årdal / Marvin East

9-16.

Ronny Kasin / Jostein Oldret

Victoria

9-16.

Frank Lien / Kjetil Kårstad

De Glade Amatører / Nidaros

9-16.

Fredrik Schultz / Jan Åge Øy

Årdal

9-16.

Bjørn Linna / Lars Martin Krohn

Glaamdal

9-16.

Bjørn Sveum / Per Ivar Nørstebøen

Dokka

9-16.

Roy Schultz / Arild Sæbø

Årdal

 

 

 

Raskeste leg:

Christian Johansen / Ramona Eriksen

16 piler

Høyeste utgang:

Robert Hansen

148 poeng

 

 

DAMER DOUBLE (8 par): 

1.

Rachna David / Tamara Schuur

The Playerz

2.

Monica Martinsen / Tove Verket

Glaamdal / TTA

3-4.

Willfrid Kasin / Cynthia Munezero

Victoria

3-4.

Erika Hansen / Åse Olin Røssevoll

Langevåg

5-8.

Sunniva Antonsen / Trine Johnsen

Nidaros

5-8.

Monica Holm / Mona Liom

Lom / Dokka

5-8.

Inger Lyngstad / Kari Malmstrøm

Marvin East

5-8.

Birgitte Juler / Lise Lotte Olufsen

Marvin East / Årdal

 

 

 

Raskeste leg:

Rachna David  / Tamara Schuur

18 piler

Høyeste utgang:

Monica Martinsen

92 poeng