RESULTATER NORGESCUP 3    
Bardufoss 9.-10. mai 2015    
       
HERRER SINGLE (36 delt.):     
1. Vegar Elvevoll Lillehammer  
2. Henrik Halsvik The Playerz  
3-4. Frode Røstad Strængsprætten  
3-4. Rune David The Playerz  
5-8. Ronny Kasin Victoria  
5-8. Robert Hansen Langevåg  
5-8. Stein Jæger Strængsprætten  
5-8. Kenneth Bråteng Namsos  
9-16. Nils Oddmund Kolpus Øst-Finnmark  
9-16. Jostein Oldret Nidaros  
9-16. Leif-Annom Länsmann Øst-Finnmark  
9-16. Reima Perunka Kellys Helter  
9-16. Lars Georg Storsletten Strængsprætten  
9-16. Jan Peder Harila Øst-Finnmark  
9-16. Geir Alvheim Public Sotra  
9-16. Svein Arvid Nygård Lillehammer  
17-32. Jørn Monsen Marvin East  
17-32. Ståle Løkse Fryseriet  
17-32. Pål Samueljord Fryseriet  
17-32. Espen Samueljord Fryseriet  
17-32. Odd Åge Woll Fryseriet  
17-32. Gøran Lund Strængsprætten  
17-32. Gunnar Johansen Strængsprætten  
17-32. Dell Leslie Dell Marvin East  
17-32. Harald Einan Strængsprætten  
17-32. Kjell Arne Enoksen Strængsprætten  
17-32. Egil Andre Ovesen Lofoten  
17-32. Morten Weberg Strængsprætten  
17-32. Torstein Reiten Strængsprætten  
17-32. Geir Ole Stina Marvin East  
17-32. Viggo Pedersen Harstad  
17-32. Leif Hammer Øst-Finnmark  
33-36. Steffen Samueljord Fryseriet  
33-36. Christian Wilhelmsen Kellys Helter  
33-36. Per Ove Paulsen Strængsprætten  
33-36. Ole Morten Sivertsen Victoria  
       
Raskeste leg: Vegar Elvevoll, Robert Hansen 13 piler
Høyeste utgang:  Frode Røstad 122 poeng
       
       
DAMER SINGLE (10 delt.):      
1. Veronica Simonsen Kellys Helter  
2. Rachna David The Playerz  
3-4. Hege Elvevoll Lillehammer  
3-4. Anne Kalseth Enoksen Victoria  
5-8. Kristin Mikalsen Lofoten  
5-8. Karin Mikalsen Kellys Helter  
5-8. Oddny Johansen Kellys Helter  
5-8. Rita Beck-Hauglid Kellys Helter  
9-10. Willfrid Kasin Victoria  
9-10. Anne Grethe Pedersen Harstad  
       
Raskeste leg:  Rachna David 15 piler
Høyeste utgang: Karin Mikalsen 103 poeng
       
       
HERRER DOUBLE (14 par):      
1. Stein Jæger/Lars Georg Storsletten Strængsprætten  
2. Ronny Kasin/Jostein Oldret Victoria/Nidaros  
3-4. Leif-Ammon Länsmann/Jan Peder Harila Øst-Finnmark  
3-4. Henrik Halsvik/Geir Alvheim The Playerz/Public Sotra  
5-8. Svein Arvid Nygård/Frode Røstad Lillehammer/Strængsprætten  
5-8. Rune David/Kenneth Bråteng The Playerz/Namsos  
5-8. Morten Weberg/Christian Wilhelmsen Strængsprætten/Kellys Helter  
5-8. Vegar Elvevoll/Robert Hansen Lillehammer/Langevåg  
9-14. Per Ove Paulsen/Harald Einan Strængsprætten  
9-14. Egil Andre Ovesen/Geir Ole Stina Lofoten/Marvin East  
9-14. Ole Morten Sivertsen/Dell Leslie Dell Victoria/Marvin East  
9-14. Jørn Monsen/Nils Oddmund Kolpus Marvin East/Øst-Finnmark  
9-14. Per Willy Knutsen/Ståle Løkse Fryseriet  
9-14. Gunnar Johansen/Gøran Lund Strængsprætten  
       
Raskeste leg:     
Høyeste utgang: Leif-Ammon Länsmann 110 poeng
       
       
DAMER DOUBLE (4 par):      
1. Rachna David/Hege Elvevoll The Playerz/Lillehammer  
2. Karin Mikalsen/Oddny Johansen Kellys Helter  
3-4. Willfrid Kasin/Anne Kalseth Enoksen Victoria  
3-4. Rita Beck-Hauglid/Veronica Simonsen Kellys Helter  
       
Raskeste leg:  Rachna David/Hege Elvevoll 15 piler
Høyeste utgang: Rachna David

131 poeng