RESULTATER NORGESCUP 2    
Trondheim 28. februar-1. mars 2015    
       
HERRER SINGLE (46 delt.):     
1. Henrik Halsvik The Playerz Dart Club  
2. Vidar Fisknes Skogn Darts Club  
3-4. Jostein Oldret Nidaros DC  
3-4. Frode Ulveraker Nøtterøy Darts Club  
5-8. Kent Sivertsen Smøla Darts Club  
5-8. Robert Hansen  Langevåg Darts Club  
5-8. Ståle Johansen Smøla Darts Club  
5-8. Kjell Arild Gravseth Namsos Darts Club  
9-16. Nils Oddmund Kolpus Øst Finnmark Dartteam  
9-16. Stian Lyngfelt Nidaros DC  
9-16. Ronny Kasin Victoria Darts Club  
9-16. Geir Alvheim Public Sotra Dart Club  
9-16. Stig Erik Hjellestad Langevåg Darts Club  
9-16. Christian Johansen Langevåg Darts Club  
9-16. Karl Jonny Lervåg Game On Darts Team  
9-16. Jan Gunnar Johnsen Skogn Darts Club  
17-32. Roar Skog Langevåg Darts Club  
17-32. Helge Verket The Three Arrows  
17-32. Terje Derås Namsos Darts Club  
17-32. Kjetil Kaarstad Nidaros DC  
17-32. Frank Steinsland Public Sotra Dart Club  
17-32. Lars Thorsen Namsos Darts Club  
17-32. Håkon Kjørren Lom Dartklubb  
17-32. Jyri Mankinen Skogn Darts Club  
17-32. Bjørn Sjølstad Lillehammer Dart Club  
17-32. Geir Enoksen Skogn Darts Club  
17-32. Per Jan Fagermo Namsos Darts Club  
17-32. Øyvind Rene Gravdal Smøla Darts Club  
17-32. Torben Skaret Namsos Darts Club  
17-32. Odd Henning Hildre PPDC Ålesund  
17-32. Leif Inge Oen Game On Darts Team  
17-32. Jørn Monsen Marvin East DC  
       
Raskeste leg: Leif Inge Oen 12 piler
Høyeste utgang:  Jostein Oldret 155 poeng
       
       
DAMER SINGLE (21 delt.):      
1. Ramona Mostad Eriksen Arendal Darts Club  
2. Kristin Aspen Skogn Darts Club  
3-4. Tove Verket The Three Arrows  
3-4. Rachna David The Playerz Dart Club  
5-8. Lena Kathrin Hansen Game On Darts Team  
5-8. Aud Aarvik Namsos Darts Club  
5-8. Åse Olin Røssevoll Langevåg Darts Club  
5-8. Heidi Berdal Nidaros DC  
9-16. Trine Johnsen Nidaros DC  
9-16. Aina Iren Jansen Langevåg Darts Club  
9-16. Fride Skjelten Doran Langevåg Darts Club  
9-16. Sara Stenhjem Smøla Darts Club  
9-16. Cynthia Munezero Victoria Darts Club  
9-16. Sunniva Antonsen Nidaros DC  
9-16. Erika Hansen Langevåg Darts Club  
9-16. Gjertrud Marie Longva Game On Darts Team  
       
Raskeste leg:  Ramona Mostad Eriksen 14 piler
Høyeste utgang: Rachna David 112 poeng
       
       
HERRER DOUBLE (20 par):      
1. Robert Hansen / Christian Johansen Langevåg Darts Club  
2. Kjell Michael Vaabenø/ Stian Lyngfelt  Nidaros DC  
3-4. Kent Sivertsen/Ståle Johansen Smøla Dartklubb  
3-4. Jostein Oldret/Ronny Kasin Nidaros DC/Victoria  
5-8. Karl Jonny Lervåg/Leif Inge Oen Game ON Darts Team  
5-8. Nils Oddmund Kolpus/Jørn Monsen Øst Finnmark/Marvi East  
5-8. Frank Steinsland/Geir Alvheim Public Sotra  
5-8. Håkon Kjørren/Helge Verket Lom/The Three Arrows  
9-16. Odd Henning Hildre/Frode Ulveraker PPDC/Nøtterøy  
9-16. Roar Skog/Stig Erik Hjellestad Langevåg Darts Club  
9-16. Andreas Jonsson/Kjetil Kaarstad Nidaros DC  
9-16. Jyri Mankinen/Torben Skaret Skogn/Namsos  
9-16. Magne Hakkebo/Kjell Arild Gravseth Namsos Darts Club  
9-16. Terje Derås/Lars Thorsen Namsos Darts Club  
9-16. Eirik Andre Sivertsen/Øyvind Rene Gravdal Smøla Dartklubb  
9-16. Esten Tømmerås/Per Jan Fagermo Namsos Darts Club  
       
Raskeste leg:  Vaabenø/Lyngfelt 14 piler
Høyeste utgang: Sivertsen/Johansen 116
       
       
DAMER DOUBLE (9 par):      
1. Erika Hansen/Tove Verket Langevår/The Three Arrows  
2. Heidi Berdal/Unni Bakkan Nidaros/Namsos  
3-4. Aina I. Jansen/Åse O. Røssevoll Langevåg Darts Club  
3-4. Ramona M. Eriksen/Ellinor Naas Arendal/Nidaros  
5-8. Willfrid Kasin/Cynthia Munzero Victoria Dart Club  
5-8. Lena K. Hansen/Gjertrud M. Longva Game On   
5-8. Sara Stenhjem/Line Mehlum Smøla Dartklubb  
5-8. Rachna David/Sunniva Antonsen The Playerz/Nidaros  
       
Raskeste leg:    ??
Høyeste utgang:   114