RESULTATER NORGESCUP 2

Ålgård 1-2.mars 2014

 

HERRER SINGLE (47 delt.):

1.

Kenneth Svardal

Strand

2.

Stein Erik Myre

Willhelm Tell

3-4.

Jan Martin Robertsen

Willhelm Tell

3-4.

Henrik Halsvik

The Playerz

5-8.

Marvin Ramos

Ålgård

5-8.

Rune Heggland

Amigos

5-8.

Frank Orre

Amigos

5-8.

Jan Inge Arnesen

Willhelm Tell

9-16.

Marco Scharin

Ålgård

9-16.

Robert Hansen

Langevåg

9-16.

Walter Olav Lau

Willhelm Tell

9-16.

Svein Arne Hjelmeland

Willhelm Tell

9-16.

Harald Veland

Karmøy

9-16.

Ørjan Sundvall

Ålgård

9-16.

Jørn Danielsen

Kong Oscar

9-16.

Torben Skaret

Namsos

17-32.

Morten Nygaard

3 Sverd

17-32.

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

17-32.

Alf Ragnar Hansen

3 Sverd

17-32.

Bjarte Johnsen

Strand

17-32.

Frutz de los Reyes

Ålgård

17-32.

Johnny Knudsen

Ålgård

17-32.

Olav Aase

Ålgård

17-32.

Geir-Ole Stina

Marvin East

17-32.

Rune David

The Playerz

17-32.

Rahul David

Amigos

17-32.

Ronny Kasin

Amigos

17-32.

Jan Erik Laberg

Kong Oscar

17-32.

Roald Bjørkmann

3 Sverd

17-32.

Geir Alvheim

Public Sotra

17-32.

Nils Oddmund Kolpus

Marvin East

17-32.

Roy Arne Albrigtsen

Willhelm Tell

 

 

 

Raskeste leg:

Robin Lundemo Eidet, Kenneth Svardal

13 piler

Høyeste utgang:

Svein Arne Hjelmeland

145 poeng

 

 

DAMER SINGLE (11 delt.): 

1.

Ramona Mostad Eriksen

Golden Lion

2.

Rachna David

The Playerz

3-4.

Gunn Eik

Ålgård

3-4.

Marianne Halvorsen

Sandefjord

5-8.

Randi Helen Dalhøi

Amigos

5-8.

Vigdis Mollan

Ålgård

5-8.

Lill Solfrid Taraldsen

Arendal

5-8.

Marliet Ramos

Ålgård

9-11.

Inita Bite

De Glade Amatører

9-11.

Åslaug Ekren

3 Sverd

9-11.

Mette Nilsen

Karmøy

 

 

 

Raskeste leg:

Rachna David

16 piler

Høyeste utgang:

Gunn Eik

95 poeng

 

 

HERRER DOUBLE (23 par): 

1.

Henrik Halsvik / Torben Skaret

The Playerz / Namsos

2.

Stein Erik Myre / Roy Arne Albrigtsen

Willhelm Tell

3-4.

Walter Olav Lau / Jan Martin Robertsen

Willhelm Tell

3-4.

Rune David / Rahul David

The Playerz / Amigos

5-8.

Svein Arne Hjelmeland / Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

5-8.

Ronny Kasin / Kenneth Svardal

Amigos / Strand

5-8.

Marvin Ramos / Nelson Callueng

Ålgård

5-8.

Reno Simonsen / Harald Veland

Amigos / Karmøy

9-16.

Atle Bore / Marco Scharin

3 Sverd / Ålgård

9-16.

Roald Bjørkmann / Helge Johansen

3 Sverd

9-16.

Tommy Bjørn / Jan Erik Laberg

Public Sotra / Kong Oscar

9-16.

Olav Aase / Ørjan Sundvall

Ålgård

9-16.

Robert Hansen / Geir Alvheim

Langevåg / Public Sotra

9-16.

Alf Ragnar Hansen / Svein Olav Fjernestad

3 Sverd

9-16.

Frutz de los Reyes / Daren Magalit

Ålgård

9-16.

Odd Kenneth Johannessen / Eiler Egholm

3 Sverd

 

 

 

Raskeste leg:

Stein Erik Myre / Roy Arne Albrigtsen

12 piler

Høyeste utgang:

Walter Olav Lau

150 poeng

 

 

DAMER DOUBLE (4 par): 

1.

Rachna David / Inita Bite

The Playerz / De Glade Amatører

2.

Ramona Mostad Eriksen / Randi Helen Dalhøi

Golden Lion / Amigos

3-4.

Gunn Eik / Marliet Ramos

Ålgård

3-4.

Åslaug Ekren / Marianne Halvorsen

3 Sverd / Sandefjord

 

 

 

Raskeste leg:

-

 

Høyeste utgang:

-