RESULTATER NORGESCUP 1

Oslo 8.-9. februar 2014

 

HERRER SINGLE (107 delt.):

1.

Dennis Nilsson

Svenska Dartförbundet

2.

Henrik Halsvik

The Playerz

3-4.

Vegar Elvevoll

Lillehammer

3-4.

Frank Ulseth

Golden Lion

5-8.

Daniel Andersson

Sandefjord

5-8.

Christian "Josse" Johansen

Langevåg

5-8.

Walter Olav Lau

Willhelm Tell

5-8.

Kjetil Eikesdal

Kong Oscar

9-16.

Stian Lyngfelt

Nidaros

9-16.

Per Anisdahl

Golden Lion

9-16.

Lars Georg Storsletten

Strængsprætten

9-16.

Fritz Seifert

Østfold Stål

9-16.

Kjell Michael Vaabenø

Lillehammer

9-16.

Rune David

The Playerz

9-16.

Robert Hansen

Langevåg

9-16.

Stig Jarle Knudsen

Lillehammer

17-32.

Terje Oseth

Lillehammer

17-32.

Atle Berger

Østfold Stål

17-32.

Leif Inge Oen

Oslo Dart Team

17-32.

Geir Alvheim

Public Sotra

17-32.

Øyvind Aasland

Oslo Dart Team

17-32.

Tellef Mjelde

Østfold Stål

17-32.

Bjørn Sjølstad

Lillehammer

17-32.

Steffen Anisdahl

Golden Lion

17-32.

Runar Gundersen

Oslo Dart Team

17-32.

Kenneth Bråteng

Namsos

17-32.

Jan Erik Laberg

Kong Oscar

17-32.

Torben Skaret

Namsos

17-32.

Vidar Søderlind

Oslo Dart Team

17-32.

Roy Trevland

Sandefjord

17-32.

Jacques Langston

Oslo Dart Team

17-32.

Raymond Olsen

Fredrikstad

33-64

Ole K. Sagmoen

TTA

33-64

Piotr Krol

Arendal

33-64

Roy Arne Albrigtsen

Willhelm Tell

33-64

Steffen Hellem

3 Sverd

33-64

Christian Hanstad

9 Darts

33-64

Thomas Solli

9 Darts

33-64

Bjørge Jensen

DGA

33-64

Jarle Nevland

DGA

33-64

Geir-Ole Stina

DGA

33-64

Gunnar Røine

Golden Lion

33-64

Inge Martin Berglund

Hadeland

33-64

Magnar Espelid

City

33-64

Hans Helge Båtvik

King George

33-64

Tore Bøe

Sandefjord

33-64

Jan Sindre Langlie

TTA

33-64

Karl Jonny Lervåg

PPDC Ålesund

33-64

Roy Tore Christensen

Sandefjord

33-64

Mikael Lindstrøm

Østfold Stål

33-64

Bjørn Haga Linna

Glaamdal

33-64

Thomas Jensen

Østfold Stål

33-64

Stein Håvard Helling

Strømsø

33-64

Tommy Bjørn

Public Sotra

33-64

Rune Andersson

DGA

33-64

Ronny Kasin

Amigos

33-64

Håkon Kjørren

Lom

33-64

Jostein Oldret

Nidaros

33-64

Roar Bustebakke

Toten

33-64

Jan Roar Larsen

City

33-64

Thor Helmer Johansen

ODT

33-64

Nils Oddmund Kolpus

Marvin East

33-64

Thomas Liom

Dokka

33-64

Narve Plassen

Lillehammer

 

 

 

Raskeste leg:

Stig Jarle Knudsen

12 piler

Høyeste utgang:

Stig Jarle Knudsen
Tellef Mjelde

170 poeng

170 poeng

 

 

DAMER SINGLE (39 delt.): 

1.

Anna Forsmark

Svenska Dartförbundet

2.

Elin Aasestrand

PPDC Ålesund

3-4.

Ramona Mostad Eriksen

Golden Lion

3-4.

Erika Hansen

Langevåg

5-8.

Joan Kristhin Hatlestad

Toten

5-8.

Monica Martinsen

Glaamdal

5-8.

Heidi Berdal

Nidaros

5-8.

Anki Lundstrøm

Svenska Dartförbundet

9-16.

Inita Bite

DGA

9-16.

Lill Solfrid Taraldsen

Arendal

9-16.

Cecilie Einvik Albertsen

King George

9-16.

Marit Størmer Nordby

Lofoten

9-16.

Marta Maria Krol

Arendal

9-16.

Therese Marthinsen

DGA

9-16.

Eva Marie Hammarbäck

DGA

9-16.

Hege Løkken

Oslo Dart Team

17-32

Gjertrud Marie Longva

Langevåg

17-32

Ann-Kristin Bøe Johansson

Fredrikstad

17-32

Nina Holm Johnsen

Sandefjord

17-32

Birgitte Juler

Marvin East

17-32

Kari Malmstrøm

Oslo Dart Team

17-32

Monica Holm

Lom

17-32

Gunn Kristiansen

Oslo Dart Team

17-32

Mona Liom

Dokka

17-32

Ane Kristin Sørlund

Oslo Dart Team

17-32

Karin Mikalsen

Kelly's Helter

17-32

Hilde M. R. Olsen

King George

17-32

Tove Verket

Hadeland

17-32

Inger Lyngstad

Marvin East

17-32

Randi Helen Dalhøi

Amigos

17-32

Madelen Føreid Fredriksen

Golden Lion

17-32

Sunniva Antonsen

Nidaros

 

 

 

Raskeste leg:

Lill Solfrid Taraldsen

17 piler

Høyeste utgang:

Joan Hatlestad

122 poeng

 

 

HERRER DOUBLE (44 par): 

1.

Stian Lyngfelt / Kenneth Bråteng

Nidaros/Namsos

2.

Jacques Langston / Øyvind Aasland

Oslo Dart Team

3-4.

Vidar Søderlind / Leif Inge Oen

Oslo Dart Team

3-4.

Tellef Mjelde / Thor Helmer Johansen

Østfold Stål / Oslo Dart Team

5-8.

Magnar Espelid / Narve Plassen

City / Lillehammer

5-8.

Vegar Elvevoll / Mikael Lindstrøm

Lillehammer / Østfold Stål

5-8.

Robert Hansen / Christian Johansen

Langevåg

5-8.

Raymond Olsen / Ole Christian Handelsby

Fredrikstad

9-16.

Steffen Anisdahl / Stig Jarle Knudsen

Golden Lion / Lillehammer

9-16.

Atle Berger / Thomas Jensen

Østfold Stål

9-16.

Kjetil Eikesdal / Walter Olav Lau

Kong Oscar / Willhelm Tell

9-16.

Lars Georg Storsletten / Dennis Nilsson

Strængsprætten / Svenska Dartförbundet

9-16.

Kjell Michael Vaabenø / Terje Oseth

Lillehammer

9-16.

Geir Alvheim / Per Jacobsen

Public Sotra

9-16.

Lars Martin Krohn / Bjørn Haga Linna

Glaamdal

9-16.

Ronny Kasin / Jostein Oldret

Amigos / Nidaros

17-32.

Kenneth Sodstad / Nils Oddmund Kolpus

Marvin East

17-32.

Charlie Winger / Derek Henry

DGA / TTA

17-32.

Håkon Kjørren / Jon Olav Kolden

Lom

17-32.

Frank Orre / Rune Andersson

Amigos / DGA

17-32.

Roy Arne Shultz / Andreas Berg

Årdal

17-32.

Jan Roar Larsen / Jonny Pedersen

City

17-32.

Bjørn Sjølstad / Runar Gundersen

Lillehammer /ODT

17-32.

Ken Adolfsen / Jan Erik Laberg

Kong Oscar

17-32.

Rune Ekvang / Jarle Nevland

Østfold Stål / DGA

17-32.

Karl Jonny Lervåg / Roy Albrigtsen

PPDC Ålesund / Willhelm Tell

17-32.

Frank Lien / Bjørge Jensen

DGA

17-32.

Fritz Seifert / John Ivar Larsen

Østfold Stål

17-32.

Per Ivar Nørstebøen / Thor Erik Oen

Dokka

17-32.

Bjørn Berg / Endre Otterlei

Fræna

17-32.

Torben Skaret / Henrik Halsvik

Namsos / The Playerz

17-32.

Bjørn Sveum / Ole Tom Lyseng

Dokka

 

 

 

Raskeste leg:

Tellef Mjelde / Thor Helmer Johansen

14 piler

Høyeste utgang:

Robert Hansen

160 poeng

 

 

DAMER DOUBLE (16 par): 

1.

Erika Hansen / Elin Aasestrand

Langevåg / PPDC Ålesund

2.

Anna Forsmark / Anki Lundstrøm

Svenska Dartförbundet

3-4.

Inita Bite / Therese Marthinsen

DGA

3-4.

Ramona Mostad Eriksen / Madelen Føreid Fredriksen

Golden Lion

5-8.

Sunniva Antonsen / Monica Martinsen

Nidaros / Glaamdal

5-8.

Hege Løkken / Kari Malmstrøm

ODT

5-8.

Ann-Kristin Bøe Johansson/Eva Jensen

Fredrikstad

5-8.

Birgitte Juler / Inger Lyngstad

Marvin East

9-16.

Mona Liom / Randi Krohn

Dokka / Glaamdal

9-16.

Karin Mikalsen / Marit Størmer Nordby

Kelly's Helter / Lofoten

9-16.

Ane Sørlund / Gunn Kristiansen

Oslo DT

9-16.

Mia Iren Wattum / Eva Marie Hammarbäck

DGA

9-16.

Carina Andresen / Gjertrud Longva

DGA / Langevåg

9-16.

Cecilie Albertsen / Anita Hoff

King George

9-16.

Randi Helen Dalhøi / Willfrid Kasin

Amigos

9-16.

Anita Kartveit / Mona Holm

Arendal / Lom

 

 

 

Raskeste leg:

Anna Forsmark / Anki Lundstrøm, Ramona Mostad Eriksen / Madelen Føreid Fredriksen

21 piler

Høyeste utgang:

Madelen Føreid Fredriksen

98 poeng