RESULTATER NORGESCUP 6

Tromsø 16-17.oktober 2013

 

HERRER SINGLE (41 delt.):

1.

Rune David

The Playerz

2.

Vegar Elvevoll

Lillehammer

3-4.

Frank Ulseth

Golden Lion

3-4.

Steffen Anisdahl

Golden Lion

5-8.

Christian Johansen

Langevåg

5-8.

Dave Bate

Oslo DT

5-8.

Tellef Mjelde

Østfold Stål

5-8.

Geir Alvheim

Public Sotra

9-16.

Nils Oddmund Kolpus

White Russian

9-16.

Thor Helmer Johansen

Oslo DT

9-16.

Kjetil Eikesdal

Kong Oscar

9-16.

Christian Willhelmsen

Kelly’s Helter

9-16.

Kenneth Bråteng

Namsos

9-16.

Jørn Monsen

Marvin East

9-16.

Ronny Kasin

Willhelm Tell

9-16.

Terje Oseth

Lillehammer

17-32.

Viggo Pedersen

Harstad

17-32.

Torstein Reiten

Strængsprætten

17-32.

Per Ove Paulsen

Strængsprætten

17-32.

Egil Andre Ovesen

Lofoten

17-32.

Vidar Abrahamsen

Harstad

17-32.

Arnt Ole Ilvær

Kelly’s Helter

17-32.

Lars Georg Storsletten

Strængsprætten

17-32.

Paul Inge Turi

Karasjok

17-32.

Ken Robert Adolfsen

Kong Oscar

17-32.

Kjetil Edvardsen

Strængsprætten

17-32.

Stig Jakob Bergtun

Public Sotra

17-32.

Leif Inge Oen

Oslo DT

17-32.

Svein Arvid Nygård

Lillehammer

17-32.

Frode Røstad

Strængsprætten

17-32.

Helge Talstad-Koppang

Molde

17-32.

Jostein Oldret

Nidaros

 

 

 

Raskeste leg:

Frank Ulseth

13 piler

Høyeste utgang:

Thor Helmer Johansen

170 poeng

 

 

DAMER SINGLE (12 delt.): 

1.

Veronica Simonsen

Strængsprætten

2.

Lill Solfrid Taraldsen

Arendal

3-4.

Karin Mikalsen

Lofoten

3-4.

Oddny Johansen

Kelly’s Helter

5-8.

Merethe Karlsen

Lillehammer

5-8.

Tanja Oseth

Lillehammer

5-8.

Rita Elin Beck-Hauglid

Kelly’s Helter

5-8.

Rakel Nilsen

Fredrikstad

9-12.

Eldrid Bergli

3 Sverd

9-12.

Marit Størmer Nordby

Lofoten

9-12.

Hege Renate Elvevoll

Lillehammer

9-12.

Anne Grethe Pedersen

Harstad

 

 

HERRER DOUBLE (17 par): 

1.

Rune David / Steffen Anisdahl

The Playerz / Golden Lion

2.

Vegar Elvevoll / Lars Georg Storsletten

Lillehammer / Strængsprætten

3-4.

Kenneth Bråteng / Jostein Oldret

Namsos / Nidaros

3-4.

Christian Johansen / Frank Ulseth

Langevåg / Golden Lion

5-8.

Thor Helmer Johansen / Tellef Mjelde

Oslo DT / Østfold Stål

5-8.

Torstein Reiten / Frode Røstad

Strængsprætten

5-8.

Ken Robert Adolfsen / Kjetil Eikesdal

Kong Oscar

5-8.

Leif Inge Oen / Terje Oseth

Oslo DT / Lillehammer

9-16.

Svein Arvid Nygård / Dave Bate

Lillehammer / Oslo DT

9-16.

Jørn Monsen / Odd Andre Hansen

Marvin East

9-16.

Helge Talstad-Koppang / Christian Willhelmsen

Molde / Kelly’s Helter

9-16.

Stig Jakob Bergtun / Tommy Rene Klementsen

Public Sotra / Kong Oscar

9-16.

Nils Oddmund Kolpus / Geir Ole Stina

White Russian

9-16.

Steffen Hellem / Henrik Pihl Nielsen

3 Sverd

9-16.

Viggo Pedersen / Vidar Abrahamsen

Harstad

9-16.

Geir Alvheim / Ronny Kasin

Public Sotra / Willhelm Tell

 

 

DAMER DOUBLE (5 par): 

1.

Rita Elin Beck-Hauglid / Veronica Simonsen

Kelly’s Helter / Strængsprætten

2.

Karin Mikalsen / Marit Størmer Nordby

Lofoten

3-4.

Tanja Oseth / Lillian Tønnessen

Lillehammer / Arendal

3-4.

Hege Renate Elvevoll / Merethe Karlsen

Lillehammer

5.

Eldrid Bergli / Anne Grethe Pedersen

3 Sverd / Harstad