RESULTATER NORGESCUP 4

Hunderfossen 28-29.september 2013

 

HERRER SINGLE (56 delt.):

1.

Rune David

The Playerz

2.

Robert Hansen

Langevåg

3-4.

Stig Jarle Knudsen

Lillehammer

3-4.

Øyvind Aasland

Oslo DT

5-8.

Stian Lyngfelt

Nidaros

5-8.

Cor Dekker

City

5-8.

Jostein Oldret

Nidaros

5-8.

Vegar Elvevoll

Lillehammer

9-16.

Christian Johansen

Langevåg

9-16.

Inge Martin Berglund

Hadeland

9-16.

Christian Willhelmsen

Kelly’s Helter

9-16.

Henrik Halsvik

The Playerz

9-16.

Thor Helmer Johansen

Oslo DT

9-16.

Bjørn Sjølstad

Lillehammer

9-16.

Tellef Mjelde

Østfold Stål

9-16.

Leif Inge Oen

Oslo DT

17-33.

Runar Gundersen

Oslo DT

17-33.

Vidar Søderlind

Oslo DT

17-33.

Kai Aspebakken

Lillehammer

17-33.

Knut Harald Sæbø

Lillehammer

17-33.

Helge Verket

Hadeland

17-33.

Thomas Jensen

Østfold Stål

17-33.

Nils Oddmund Kolpus

White Russian

17-33.

Mikael Lindstrøm

Østfold Stål

17-33.

Stein Håvard Helling

Strømsø

17-33.

Narve Plassen

Lillehammer

17-33.

Jan Erik Laberg

Kong Oscar

17-33.

Lars Georg Storsletten

Strængsprætten

17-33.

Torben Skaret

Namsos

17-33.

Karl Johnny Lervåg

Ålesund

17-33.

Atle Berger

Østfold Stål

17-33.

Frode Røstad

Strængsprætten

 

 

 

Raskeste leg:

Rune David

12 piler

Høyeste utgang:

Rune David

135 poeng

 

 

DAMER SINGLE (14 delt.): 

1.

Elin Aasestrand

Ålesund

2.

Iselin Hauen

X’n

3-4.

Birgitte Juler

Marvin East

3-4.

Tove Verket

Hadeland

5-8.

Åse Olin Røssevoll

Langevåg

5-8.

Mona Liom

Dokka

5-8.

Ane Sørlund

Oslo DT

5-8.

Yvonne Brustad

Oslo DT

9-14.

Joan Hatlestad

Toten

9-14.

Lena Hansen

Ålesund

9-14.

Sunniva Antonsen

Nidaros

9-14.

Kari Malmstrøm

Oslo DT

9-14.

Gunn Kristiansen

Oslo DT

9-14.

Aina Irene Jansen

Langevåg

 

 

 

Raskeste leg:

Iselin Hauen

18 piler

Høyeste utgang:

Iselin Hauen

156 poeng

 

 

HERRER DOUBLE (22 par): 

1.

Vidar Søderlind / Øyvind Aasland

Oslo DT

2.

Jostein Oldret / Stian Lyngfelt

Nidaros

3-4.

Narve Plassen / Runar Gundersen

Lillehammer / Oslo DY

3-4.

Cor Dekker / Jan Roar Larsen

City

5-8.

Stig Jarle Knudsen / Mikael Lindstrøm

Lillehammer / Østfold Stål

5-8.

Lars Georg Storsletten / Frode Røstad

Strængsprætten

5-8.

Thor Helmer Johansen / Tellef Mjelde

Oslo DT / Østfold Stål

5-8.

Leif Inge Oen /Inge Martin Berglund

Oslo DT / Hadeland

9-16.

Christian Johansen / Rune Kristoffersen

Langevåg

9-16.

Geir Olsen / Frank Lien

Golden Lion / De Glade Amatører

9-16.

Bjørn Sveum / Torstein Granseth Lyseng

Dokka

9-16.

Torben Skaret / Håkon Kjørren

Namsos / Lom

9-16.

Kenneth Lyngstad / John Juler

Marvin East

9-16.

Stig Erik Hjellestad / Karl Johnny Lervåg

Langevåg / Ålesund

9-16.

Atle Berger / Thomas Jensen

Østfold Stål

9-16.

Stein Helling / Håkon Helling

Strømsø / Golden Lion

 

 

DAMER DOUBLE (6 par): 

1.

Elin Aasestrand / Lena Hansen

Ålesund

2.

Sunniva Antonsen / Birgitte Juler

Nidaros / Marvin East

3-4.

Åse Olin Røssevoll / Aina Irene Jansen

Langevåg

3-4.

Yvonne Brustad / Gunn Kristiansen

Oslo DT

5-6.

Mona Liom / Tanja Oseth

Dokka / Lillehammer

5-6.

Kari Malmstrøm / Ane Kristine Sørlund

Oslo DT