STATISTIKK JUNIORTURNERINGER

VINNERE AV NORGESCUPMESTERSKAPET

 

 

År

Gutter

 

Jenter

 

2016

Håkon Bjørge Helling

Golden Lion

Iselin Hauen

X'n

2016-Par

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

Iselin Hauen

X'n

2015

Thomas Liom

Dokka

Charlotte Støre Hansen

X'n

2015-Par

Markus Bjerkan

Grimstad

Iselin Hauen

X'n

2014

Thor Erik Oen

Dokka

Charlotte Støre Hansen

X'n

2014-Par

Tore Aronsen Brustad

Fredrikstad

Iselin Hauen

X'n

2013

Torstein Granseth Lyseng, Håkon Kjørren

Dokka, Lom

Ramona Mostad Eriksen

Golden Lion

2013-Par

Thomas Liom

Dokka

Ramona Mostad Eriksen

Golden Lion

2012

Håkon Kjørren

Lom

Iselin Hauen

X’n

2012-Par

Torstein Granseth Lyseng, Thomas Liom

Dokka

Iselin Hauen

X’n

2011

Rune Veraas Iversen

Willhelm Tell

Reidun Katrine Bakke

Willhelm Tell

2011-Par

Ole Christian Handelsby, Håkon Helling, Thor Erik Oen

Fredrikstad, Fredrikstad, Gamlebyen

Reidun Katrine Bakke

Willhelm Tell

2010

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

Elin Andreassen

Altafjord

2010-Par

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

Elin Andreassen, Ann-Helen Wirkola

Altafjord, Altafjord

2009

Gunnar Løkken

Altafjord

-

 

2009-Par

Gunnar Løkken

Altafjord

-

 

2008

Stian Larsson

Willhelm Tell

-

 

2008-Par

Rune Veraas Iversen / Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell, Willhelm Tell

-

 

2007

Mats Tande

Hybær’n

-

 

2006

Steffen Anisdahl

Golden Lion

-

 

2005

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

2004

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

2003

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

2002

Tommy Berg Melby

X'n

-

 

2001

Even Øverland

Arendal

-

 

2000

David Godoy Cano

Horseman

-

 

1999

Asbjørn Dypdahl

Skogn

-

 

1998

Atle Bore

Voll

-

 

1997

Atle Bore

Voll

-

 

1996

Kenneth Svardal

Strand

-

 

1995

Kenneth Mogensen

Eiker

-

 

1994

Kenneth Svardal, Bill Tore Ingles

Strand, Strand

-

 

 

ANTALL SEIRE I JUNIORTURNERINGER

Gutter

Jenter

Daniel Andersson

8

Iselin Hauen

10

Thor Erik Oen

6

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

5

Håkon Kjørren

6

Charlotte Støre Hansen

4

Tommy Rene Næss

6

Ramona Mostad Eriksen

4

Even Øverland

6

Madelen Føreid Fredriksen

2

Fred Simon Ekeberg

5

Reidun Katrine Bakke

2

Gunnar Løkken

5

Elin Andreassen

2

Stian Larsson

5

Ida Johansson

2

Mats Tande

4

 

 

David Godoy Cano

4

 

 

Kenneth Svardal

4

 

 

Jan Erik Andresen

4

 

 

Håkon Bjørge Helling

3

 

 

Robin Lundemo Eidet

3

 

 

Jonas Andersen

3

 

 

Rune David

3

 

 

Stian Lyngfelt

3

 

 

Johnny Larsen

3

 

 

Jan Inge Ekren

3

 

 

Stig Jarle Knudsen

3

 

 

Iselin Hauen

2

 

 

Markus Bjerkan

2

 

 

Thomas Liom

2

 

 

Rune Veraas Iversen

2

 

 

Steffen Anisdahl

2

 

 

Tommy Berg Melby

2

 

 

Roy Helge Jørgensen

2

 

 

Olav S. Schultz

2

 

 

Thomas Johansen

2

 

 

Atle Bore

2

 

 

Alexander Hoff

2

 

 

Geir Johnny Snerten

2

 

 

Ole Kenneth Thomassen

2

 

 

Ken Rune Jørgensen

2

 

 

Jan Inge Arnesen

2

 

 

Magnus Brinck

2

 

 

Charlotte Støre Hansen

1

 

 

Torstein Granseth Lyseng

1

 

 

Jøran Nilsen

1

 

 

Martin Hansen

1

 

 

Hege Kristine Dahlstrøm Pettersen

1

 

 

Kjetil Magne Sætran

1

 

 

Fredrik Schultz

1

 

 

Rune Kristoffersen

1

 

 

Lars Georg Storsletten

1

 

 

Asbjørn Dypdahl

1

 

 

Jonas Ressem

1

 

 

Stig Dyrkorn

1

 

 

Henrik Halsvik

1

 

 

Kurt Raymond Sele

1

 

 

Svein Ole Rotli

1

 

 

Michael Owesen

1

 

 

Raymond Jørgensen

1

 

 

Richard Ødegård

1

 

 

Dag Ytterstad

1

 

 

Stig Atle Johnsen

1

 

 

Kenneth Mogensen

1

 

 

Morten Agledal

1

 

 

Stein Inge Berg

1

 

 

Johnny Sandåker

1

 

 

Morten Holar

1

 

 

Øyvind Jørgensen

1

 

 

VINNERE AV JUNIORTURNERINGER SINGLE

 

 

Norgescup

Gutter

 

Jenter

 

JT 17-03

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

-

JT 17-02

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

-

JT 17-01

Håkon Bjørge Helling

Golden Lion

-

JT 16-04

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

-

NM 16

Håkon Helling

Golden Lion

Iselin Hauen

X’n

JT 16-03

Iselin Hauen

X'n

-

 

JT 16-02

Håkon Helling

Golden Lion

Iselin Hauen

X’n

JT 16-01

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

Iselin Hauen

X’n

JT 15-04

Iselin Hauen

X'n

-

 

NM 15

Fred Simon Ekeberg

Østfold Stål

Charlotte Støre Hansen

X'n

JT 15-03

Charlotte Støre Hansen

X'n

-

 

JT 15-02

Markus Bjerkan

Grimstad

Charlotte Støre Hansen

X'n

JT 15-01

Markus Bjerkan

Grimstad

Iselin Hauen

X'n

JT 14-04

Thomas Liom

Dokka

Iselin Hauen

X'n

NM 14

Thor Erik Oen

Dokka

Charlotte Støre Hansen

X'n

JT 14-03

Thor Erik Oen

Dokka

Madelen Føreid Fredriksen

Golden Lion

JT 14-02

Thor Erik Oen

Dokka

Madelen Føreid Fredriksen

Golden Lion

JT 14-01

Thor Erik Oen

Dokka

Charlotte Støre Hansen

X'n

JT 13-04

Thor Erik Oen

Dokka

Ramona Mostad Eriksen

Grimstad

NM 13

Håkon Kjørren

Lom

Iselin Hauen

X’n

JT 13-03

Torstein Granseth Lyseng

Dokka

Iselin Hauen

X’n

JT 13-02

Håkon Kjørren

Lom

Ramona Mostad Eriksen

Grimstad

JT 13-01

Håkon Kjørren

Lom

Ramona Mostad Eriksen

Grimstad

JT 12-04

Thor Erik Oen

Dokka

Ramona Mostad Eriksen

Grimstad

NM 12

Håkon Kjørren

Lom

Iselin Hauen

X’n

JT 12-03

Håkon Kjørren

Lom

Iselin Hauen

X’n

JT 12-02

Håkon Kjørren

Lom

Iselin Hauen

X’n

JT 12-01

Thomas Liom

Dokka

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

Willhelm Tell

JT 11-04

Gunnar Løkken

Altafjord

Reidun Katrine Bakke

Willhelm Tell

NM 11

Jøran Nilsen

Altafjord

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

Willhelm Tell

JT 11-03

Rune Veraas Iversen

Willhelm Tell

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

Willhelm Tell

JT 11-02

Gunnar Løkken

Altafjord

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

Willhelm Tell

JT 11-01

Stian Larsson

Willhelm Tell

Reidun Katrine Bakke

Willhelm Tell

JT 10-04

AVLYST

 

 

 

NM 10

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

Elin Andreassen

Altafjord

JT 10-03

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

Cathrine Bjørnestøl Vigsnes

Willhelm Tell

JT 10-02

Stian Larsson

Willhelm Tell

Ida Johansson

Hybær’n

JT 10-01

Robin Lundemo Eidet

Willhelm Tell

Elin Andreassen

Altafjord

JT 09-04

Gunnar Løkken

Altafjord

-

 

NM 09

Martin Hansen

Altafjord

Ida Johansson

Hybær’n

JT 09-03

Gunnar Løkken

Altafjord

-

 

JT 09-02

Stian Larsson

Willhelm Tell

-

 

JT 09-01

Gunnar Løkken

Altafjord

-

 

JT 08-04

Jonas Andersen

Altafjord

-

 

NM 08

Stian Larsson

Willhelm Tell

-

 

JT 08-03

Jonas Andersen

Altafjord

-

 

JT 08-02

Stian Larsson

Willhelm Tell

-

 

JT 08-01

Jonas Andersen

Altafjord

-

 

JT 07 Nord

Rune Veraas Iversen

Willhelm Tell

-

 

NM 07

Mats Tande

Hybær’n

-

 

JT 07

Mats Tande

Hybær’n

-

 

NC 02-07

Mats Tande

Hybær’n

-

 

NC 01-07

Mats Tande

Hybær’n

-

 

NM 06

Steffen Anisdahl

Golden Lion

-

 

JT 06

Steffen Anisdahl

Golden Lion

-

 

NC 02-06

Hege Kristine Dahlstrøm Pettersen

Ålgård

-

 

NC 05-05

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

NC 05-04

Kjetil Magne Sætran

Smøla

-

 

NM 05

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

JT 05

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

NC 05-02

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

NC 04-05

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

NM 04

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

JT 04

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

NC 04-02

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

NC 04-01

Tommy Rene Næss

Kong Oscar

-

 

NC 03-06

Fredrik Schultz

Årdal

-

 

NC 03-05

Rune David

Sandnes

-

 

NM 03

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

JT 03

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

NC 03-02

Rune David

Sandnes

-

 

NC 03-01

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

NC 02-06

Tommy Rene Næss

LBET

-

 

NC 02-05

Rune David

Kalvåg

-

 

NM 02

Daniel Andersson

Bel Air

-

 

JT 02

Tommy Berg Melby

X’n

-

 

NC 02-03

Roy Helge Jørgensen

Malangshalvøya

-

 

NC 02-02

Tommy Berg Melby

X'n

-

 

NC 02-01

Even Øverland

Arendal

-

 

NC 01-06

Rune Kristoffersen

Langevåg

-

 

NC 01-3.5

Even Øverland

Arendal

-

 

JT 01

Roy Helge Jørgensen

Malangshalvøya

-

 

NM 01

Even Øverland

Arendal

-

 

NC 01-01

Even Øverland

Arendal

-

 

NC 00-06

Even Øverland

Arendal

-

 

NC 00-05

David Godoy Cano

Horseman

-

 

NC 00-04

Stian Lyngfelt

Skogn

-

 

JT 00

Even Øverland

Arendal

-

 

NM 00

Stian Lyngfelt

Skogn

-

 

NC 00-02

David Godoy Cano

Horseman

-

 

NC 00-01

David Godoy Cano

Horseman

-

 

NC 99-04

Stian Lyngfelt

Skogn

-

 

NC 99-03

Olav S. Schultz

Årdal

-

 

JT 99

Lars Georg Storsletten

Bardu

-

 

NC 99-02

Asbjørn Dypdahl

Skogn

-

 

NM 99

Olav Schultz

Årdal

-

 

NC 99-01

Jonas Ressem

Namsos

-

 

NC 98-09

Stig Dyrkorn

Stordal

-

 

NC 98-08

David Godoy Cano

Horseman

-

 

JT 98

Thomas Johansen

Hydroloftet

-

 

NC 98-04

Atle Bore

Voll

-

 

NC 98-03

Thomas Johansen

Hydroloftet

-

 

NM 98

Atle Bore

Voll

-

 

NC 98-01

Henrik Halsvik

TTA

-

 

NC 97-08

Kurt Raymond Sele

Voll

-

 

NC 97-05

Svein-Ole Rotli

Balsfjord

-

 

JT 97

Michael Owesen

Nidaros

-

 

NC 97-04

Alexander Hoff

Queens

-

 

NM 97

Raymond Jørgensen

Eiker

-

 

NC 97-02

Richard Ødegård

Årdal

-

 

NC 97-01

Alexander Hoff

Queens

-

 

JT 96

Geir Johnny Snerten

TTA

-

 

NC 96-06

Kenneth Svardal

Strand

-

 

NM 96

Kenneth Svardal

Strand

-

 

NC 96-03

Dag Ytterstad

Ringvassøy

-

 

NC 96-02

Geir Johnny Snerten

TTA

-

 

NC 95-03

Stig Atle Johnsen

DK Quartsen

-

 

NM 95

Kenneth Mogensen

Drammen

-

 

NC 95-01

Kenneth Svardal

Strand

-

 

NC 94-04

Kenneth Svardal

Strand

-

 

NM 94

Ole Kenneth Thomassen

Willhelm Tell

-

 

NC 94-01

Morten Agledal

Øvre Årdal

-

 

NC 93-04

Ole Kenneth Thomassen

Willhelm Tell

-

 

NC 93-03

Stein Inge Berg

Verdal

-

 

NC 93-02

Ken Rune Jørgensen

Steinkjer

-

 

NM 93

Ken Rune Jørgensen

Steinkjer

-

 

NC 93-01

Jan Erik Andresen

Nidaros

-

 

NC 92-04

Jan Erik Andresen

Kattem

-

 

NC 92-03

Jan Erik Andresen

Kattem

-

 

NC 92-02

Johnny Larsen

Korvetten

-

 

NM 92

Johnny Sandåker

Arendal

-

 

NC 91-08

Jan Erik Andresen

Kattem

-

 

NC 91-07

Jan Inge Arnesen

Willhelm Tell

-

 

NM 91

Jan Inge Arnesen

Willhelm Tell

-

 

NC 91-03

Magnus Brinch

Windjammer

-

 

NC 91-01

Magnus Brinch

Windjammer

-

 

NC 90-08

Johnny Larsen

Korvetten

-

 

NM 90

Morten Holar

Arendal

-

 

NC 90-05

Øyvind Jørgensen

Arendal

-

 

NC 90-04

Johnny Larsen

Hydroloftet

-

 

NM 89

Jan Inge Ekren

Sandnes

-

 

NM 88

Stig J. Knudsen

Odda

-

 

NM 87

Jan Inge Ekren

Sandnes

-

 

NC 87-04

Stig J. Knudsen

Odda

-

 

NM 86

Stig J. Knudsen

Odda

-

 

NC 85-04

Jan Inge Ekren

Sandnes

-