STORE NORSKE DARTSPRESTASJONER

2017

Ramona Mostad Eriksen

1.plass Police Masters

2016

Ramona Mostad Eriksen

 

Ramona Mostad Eriksen

 

Ramona M. Eriksen / Erika Hansen

Robert Hansen / Christian Johansen

Norge

Norge

Norge

Norge

Rachna David

Ramona Mostad Eriksen

Robert Wagner / Vegar Elvevoll

Rachna David / Ramona Eriksen

Første registrerte 9-pilers leg av en norsk damespiller 24.01.16.

1.plass Baltic Cup

1.plass damepar Baltic Cup

1.plass herrepar Baltic Cup

1.plass sammenlagt damer – Nordic Cup

2.plass sammenlagt herrer – Nordic Cup

2.plass damelag – Nordic Cup

3.plass herrelag – Nordic Cup

2.plass damesingle – Nordic Cup

3.plass damesingle – Nordic Cup

2.plass herrepar – Nordic Cup

3.plass damepar – Nordic Cup

2014

Norge

Norge

Rachna David / Marta Krol

Elin Aasestrand / Ramona M. Eriksen

Stian Lyngfelt

Vibeke Solvik

Rachna David

Rachna David

1.plass sammenlagt damer – Nordic Invitational

1.plass damelag – Nordic Invitational

1.plass damepar – Nordic Invitational

3.plass damepar – Nordic Invitational

 

3.plass herresingle – Nordic Invitational

1.plass Malta Open

Deltaker i BDO World Trophy

Deltaker i Lakeside World Professional

2013

Christian Johansen / Robert Hansen

Rachna David / Marta Krol

Rune David

2.plass par – Czech Open

3.plass par – World Cup

Deltaker i Lakeside World Professional

2012

Rune David

Rune David

Robert Wagner

Rachna David

Rachna David

Rachna David / Tone Eriksen Wagner

Robert Wagner / Vegar Elvevoll

Rachna David

9.plass - Winmau World Masters

Kvalifisert for Lakeside World Professional 2013

Vinner av British Pentathlon

2.plass i British Pentathlon

Vinner av Nordic Invitational single

2.plass – Nordic Invitational par

 

3.plass – Nordic Invitational par

Vinner av Finnish Open

2010

Robert Wagner

Norge

Norge

Robert Wagner

Vegar Elvevoll

Marianne Halvorsen / Lise Gro Finnestad

Robert Wagner

Lena Hansen

Kvartfinale i Lakeside World Professional

3.plass Europe Cup lag herrer

5.plass totalt Europe Cup herrer

Vinner av Dortmund Open

3.plass – Nordic Invitational single

3.plass – Nordic Invitational double

 

Vinner av Nordic Invitational Open

3.plass – Nordic Invitational Open

2009

Jarl Yngve Skomsøy

Robert Wagner

Robert Wagner

2.plass – Latvia Open

Vinner av Finnish Open

Deltaker i Lakeside World Professional

2008

Robert Wagner

Mette Hansen / Hege Løkken

Robert Wagner

Jacques Langston

Robert Wagner

3.plass – Winmau World Masters

1.plass – Nordic Cup double

1.plass – Nordic Cup Open

2.plass – Nordic Cup Open

3.plass – Dutch Open

2007

Rachna David

Robert Wagner

Norge

Rachna David

2.plass – Sweden Open

2.plass single – World Cup

5.plass totalt – World Cup herrer

1.plass – Cyprus Open

2006

Mette Hansen

Mette Hansen / Tone Eriksen

Øyvind Aasland

Jacques Langston

Rachna David

Hege Løkken

Rachna David

1.plass – Nordic Cup single

3.plass – Nordic Cup double

1.plass – Nordic Cup Open

2.plass – Nordic Cup Open

2.plass – Nordic Cup Open

2.plass – Scotland Open

1.plass – Hungarian Open

2005

Robert Wagner

Delt 9.plass – Lakeside World Professional

2004

Robert Wagner

Norge

Tonje Hagen Naas / Marie Moen

Tonje Hagen Naas

Hege Løkken

Tone Eriksen

Hege Løkken

Britt-Randi Sandåker

Robert Wagner

Robert Wagner

2.plass single – Europe Cup

2.plass totalt Europe Cup Youth - Jenter

2.plass par – Europe Cup Youth

3.plass single – Europe Cup Youth

1.plass - Nordic Cup single

3.plass – Nordic Cup single

1.plass – Nordic Cup Open

3.plass – Nordic Cup Open

Delt 9.plass - Lakeside World Professional

Delt 9.plass – International Darts League

2003

Robert Wagner

Robert Wagner

Robert Wagner

Robert Wagner

Delt 9.plass - Embassy World Professional

Delt 9.plass - International Darts League

6.plass - British Pentathlon

Første registrerte 9-pilers leg av en norsk spiller 01.02.03

2002

Robert Wagner

Daniel Andersson

Robert Wagner

Jacques Langston

Mette Hansen

Kvalifisert for Embassy 2003

5.plass Winmau World Masters Youth

4.plass - British Pentathlon

3.plass - Nordic Cup Open

3.plass - Nordic Cup Open

2001

-

 

2000

Tove Vestrum / Karin Nordahl

L.G.Finnestad / Mette Hansen

Vidar Samuelsen / Terje Derås

Karin Nordahl

1.plass - Nordic Cup double

2.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

2.plass - Finnish Open

1999

-

 

1998

Mette Hansen

Tove Vestrum / Mette Hansen

Karin Nordahl / B.R.Sandåker

V.Samuelsen / A.Sivertsen

3.plass - Europe Cup single

2.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

1997

-

 

1996

Thor Helmer Johansen

Karin Nordahl

Thor H.Johansen

4.plass - British Pentathlon

1.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup single

1995

Karin Nordahl / Hege Løkken

Norge

Hege Løkken

Karin Nordahl

Tove Vestrum

Thor H.Johansen

Ø.Aasland / T.H.Johansen

Karin Nordahl / Hege Løkken

Karin Nordahl

Karin Nordahl / Hege Løkken

3.plass - World Cup double

5.plass totalt - World Cup damer

1.plass - Nordic Cup single

2.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup single

2.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

1.plass - Nordic Cup Open

1.plass - Four Nations International

1994

Øyvind Aasland

Helge Knapskog

Hege Løkken

Norge

Norge A

Norge

Helge Knapskog

Øyvind Aasland / Arild Folgerø

Karin Nordahl / Tove Vestrum

R.T.Christensen / Stein Jæger

Thor H.Johansen

Tove Vestrum

Karin Nordahl

Ole K.Thomassen

428 poeng Pentathlon - Verdensrekord

5.plass - Winmau World Masters

5.plass - Winmau World Masters

1.plass totalt - Nordic Cup herrer

1.plass - Nordic Cup lag herrer

1.plass - Nordic Cup lag damer

3.plass - Nordic Cup - single

2.plass - Nordic Cup double

2.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

2.plass - Nordic Open

2.plass - Nordic Open

3.plass - Nordic Open

2.plass - Europe Cup Youth single

1993

Karin Nordahl

Hege Løkken

Arild Folgerø

Øyvind Aasland

Arne Sivertsen / Roy T.Christensen

John Sandåker / Tore Kvalheim

3.plass - World Cup single

1.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup double

1992

Øyvind Aasland

Norge

Norge

Johnny Larsen

Jan Inge Arnesen

Hege Løkken

Arild Folgerø / Øyvind Aasland

Deltaker i Embassy World Professional

3.plass totalt - Europe Cup Youth

1.plass - Europe Cup Youth lag

3.plass - Europe Cup Youth single

1.plass - Viking Youth Masters

2.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup double

1991

Karin Nordahl / Hege Løkken

Knud Nilsen

Hege Løkken

Norge

Jan Inge Arnesen

Magnus Brinch / Jan I.Arnesen

Johnny Larsen / Johnny Sandåker

Oddbjørn Brydalseggen

3.plass - World Cup double

Deltaker i Embassy World Professional

2.plass - Winmau World Masters

2.plass totalt - Europe Cup Youth

2.plass - Europe Cup Youth single

2.plass - Europe Cup Youth double

3.plass - Europe Cup Youth double

3.plass Nordic Cup Open

1990

Knud Nilsen

Hege Løkken / Arnhild Larsen

Stig J.Knudsen / Morten Holar

Gunn K.Ekren / E.Eidet

E.Eidet

Deltaker i News of the World

1.plass - Nordic Cup double

2.plass - Europe Cup Youth double

3.plass - Europe Cup Youth double

3.plass - Europe Cup Youth single

1989

Gunnar Johansen

Heidi Berdal

Jan Inge Ekren

Svein Arne Hjelmeland

Arild Folgerø

Deltaker i News of the World

1.plass - Nordic Open

3.plass - Winmau World Masters Youth

3.plass - Scandinavian Professionals

3.plass - Scandinavian Professionals

1988

-

 

1987

-

 

1986

Norge A

Svein Arne Hjelmeland

Åslaug Ekren / Gerd Waage

Gerd Waage

1.plass - Nordic Cup lag damer

2.plass - Nordic Cup single

2.plass - Nordic Cup double

3.plass - Nordic Cup single

1985

Svein Arne Hjelmeland

Gerd Waage

3.plass - Nordic Cup single

3.plass - Nordic Cup single

1984

Gerd Waage

10 piler 501 - Verdensrekord